Marijampolės socialdemokratai vadovavimą patikėjo jaunam politikui

Praėjusią savaitgalį, visoje šalyje vykstant pirmą kartą surengtiems tiesioginiams Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininko rinkimams, savo lyderį išsirinko ir Marijampolės socialdemokratai. Artimiausius dvejus metus vienam iš stipriausių LSDP regioninių skyrių vadovaus Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda.

29 m. politikas interviu „Sūduvos gidui“ teigė, kad laukia nelengvas darbas, tačiau P. Isoda drauge su partijos bičiuliais yra pasiryžęs  įrodyti, kad Marijampolės socialdemokratai yra ta politinė jėga, kuri gali užtikrinti tolimesnį savivaldybės vystymąsi ir darbų tęstinumą.

Kokias permainas ir naujoves žadate įgyvendinti skyriaus veikloje, tapęs Marijampolės socialdemokratų vedliu? 

LSDP Marijampolės skyrius yra vienas stipriausių skyrių visoje partijoje, tačiau ir mus veikia sudėtinga nacionalinė politinė aplinka, besikeičiantys visuomenės lūkesčiai, kitos politinio lauko žaidimo taisyklės, nuomonės formuotojai ir oponentai. Atėjo laikas ir mes įvertinę stipriąsias puses turime susitelkti į tokias tobulintinas vietas kaip: aktyvesnis narių įtraukimas į diskusijas, į sprendimų priėmimą, įsiklausymas į bičiulių nuomones, atviresnis kalbėjimasis, visuomenės įtraukimas, narių ideologinis ir kompetencijų stiprinimas, nuosekli narių plėtra ir nuolatinis partijos valdymo tobulinimas. Taip pat labai svarbus mano siekis – tiesioginiai skyriaus pirmininko rinkimai. Labai svarbu, kad skyriaus pirmininką rinktų kiekvienas partijos narys, o ne delegatai kaip dabar yra.

Kokia Jūsų, naujojo pirmininko, artimiausių metų LSDP Marijampolės skyriaus vizija? 

Svarbiausi laukiantys darbai visų pirma bus užbaigti formuoti vidaus valdymo ir kontrolės organus, pasiskirstyti funkcijomis, atlikti visus pagal statutą numatytus veiksmus. Lygiagrečiai formuoti rinkimų štabą ir ruoštis rugsėjo mėnesį vyksiantiems mero rinkimams.
Laukia nelengvas darbas paruošti strategiją ateinantiems dviems metams, per kuriuos sėkmingai įvykdę duotus pažadus, įgyvendinęs reikalingas pertvarkas ir reformas, sėkmingai pasiruoštume 2019 metų savivaldybių tarybų rinkimams.

Kodėl tarp skyriaus kandidatų į šį rudenį vyksiančius tiesioginius Marijampolės savivaldybės mero rinkimus nebuvo Jūsų, kaip naujojo skyriaus pirmininko pavardės? 

Aš labai atsakingai vertinu tiek savo, tiek savo bendražygių galimybes ir tikrai manau, kad šį rudenį vyksiančiuose rinkimuose stipriausias mūsų partijos kandidatas yra Irena Lunskienė. Irena nuveiktais darbais yra įrodžiusi savo kompetenciją, veiklumą, atkaklumą, turi didžiulį pasitikėjimą žmonių tarpe, yra gerai pažįstama tiek kaimo, tiek miesto žmonių ir manau, kad puikiai atliks mero pareigas.
Man, kaip skyriaus pirmininkui, svarbiausia, kad mūsų partija laimėtų ir mes toliau galėtume įgyvendinti suplanuotus darbus, įgyvendinti duotus pažadus. Privalome kasdieniu savo darbu užsitarnauti žmonių pasitikėjimą ir įrodyti, kad esame tvirčiausia politinė jėga, kuri gali užtikrinti tolimesnį savivaldybės vystymąsi ir darbų tęstinumą.

 

„Sūduvos gido“ inf.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X