Marijampolės sporto centro auklėtiniai – vėl tarp geriausiųjų

Marijampolės sporto centras dalinasi savo auklėtinių rezultatais praėjusią savaitę.

Kviečiame susipažinti su informacija:

LENGVOJI ATLETIKA (KROSAS)

Savaitgalį Smiltynėje vyko Lietuvos rudens kroso čempionatas ir tarptautinės bėgimo varžybos „Gintarinė jūrmylė”. Varžybose tradiciškai dalyvavo gausus būrys bėgikų iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Lenkijos. Vienos jūrmylės bėgimo rungtyje du Marijampolės sporto centro auklėtiniai pasipuošė bronziniais medaliais: Darius Petkevičius iškovojo 3-ąją vietą suaugusiųjų amžiaus grupėje, Airidas Bendaravičius finišavo trečias tarp jaunių.

Airidas Bendaravičius dalyvavo ir Lietuvos rudens kroso jaunimo čempionate, kuriame 6 jūrmylių distancijoje iškovojo garbingą 3-ąją vietą.

Airidas Simanavičius 1 jūrmylės distancijoje, berniukų amžiaus grupėje liko vos per žingsnį nuo prizinės vietos, jis finišavo 4-as.

Sportininkus treniruoja Vladas Komisaraitis.

BURIAVIMAS

JUBILIEJINĖ MARIJAMPOLĖS MERO REGATA BURIAVIMO 50-MEČIUI PAMINĖTI

Savaitgalį Marijampolės buriuotojų klubas minėjo savo 50-metį! Marijampolės buriuotojų klubo įkūrimas datuojamas nuo 1971 m., kuomet patvenkus Šešupės upės vagą atsirado Kvietiškio marios, o su jomis ir buriavimo sportas Marijampolės regione.

Ta proga Marijampolės SC buriavimo sporto bazėje vyko ne tik iškilmingas jubiliejaus minėjimas, bet ir buriavimo regata Marijampolės mero taurei laimėti. Rs Feva klasėje nugalėtojais tapo:

  • 3-oji vieta – Agnė Kričenaitė ir Luka Petraškevičiūtė;
  • 2-oji vieta – Arvydas Gutauskas ir Jokūbas Ramanauskas;
  • 1-oji vieta – Domantas Grigaravičius ir Gustas Grinevičius.

Rs Tera/Optimist klasėje nugalėtojais tapo:

  • 3-oji vieta – Nojus Savickas;
  • 2-oji vieta – Domantas Savickas;
  • 1-oji vieta – Majus Alaunis.

Sportininkus treniruoja Rytis Dikšaitis. Sveikiname Marijampolės buriuotojų klubą su garbingu jubiliejumi, sportininkus ir trenerį su puikiais rezultatais. Linkime gero vėjo, vėjo, vėjo…

Galerijoje – MSC nuotraukos

Marijampolės sporto centro inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE