Marijampolės sporto centrui – vieneri metai!

2020 m. birželio 1d. buvo įsteigta ir savo veiklą pradėjo vykdyti nauja sporto įstaiga – Marijampolės sporto centras. Šia proga sporto centro administracija surengė 1-erių metų sukakties renginį „Sūduvos“ stadione, į kurį buvo pakviesti įstaigos steigėjai, Savivaldybės administracijos, Savivaldybės tarybos atstovai, centro auklėtiniai ir jų treneriai.

Įstaigos darbuotojams ir sportininkams sėkmės palinkėjo renginio svečiai: Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Marijampolės savivaldybės tarybos nariai Alvydas Zdanys, Darius Kemeraitis, Alvydas Kirkliauskas, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausias specialistas Tomas Kiveris.

Gausiais centro auklėtinių ir trenerių sportiniais pasiekimais, nuveiktais darbais ir užsibrėžtais optimistiškais planais pasidžiaugė Edita Kulikauskienė, laikinai einanti Marijampolės sporto centro direktoriaus pareigas.


Renginio metu buvo įteiktos padėkos aštuonių sporto šakų (imtynių, lengvosios atletikos, sunkiosios atletikos, plaukimo, tinklinio, krepšinio, šaškių, šachmatų) absolventams ir jų treneriams. Šiais metais atsisveikiname su 40 absolventų, kuriuos ne vienerius metus ugdė 15 sporto centro trenerių. Per eilę metų susidraugavę ir susigyvenę su sportininkais, treneriai jiems, lyg savo vaikams nuoširdžiai linkėjo sėkmingo ir sportiško tolimesnio gyvenimo kelio.


Šventės dalyviams ir žiūrovams muzikinius sveikinimus ir įspūdingus akrobatinius pasirodymus dovanojo: Marijampolės kultūros centro vokalinis ansamblis „Savito“ (vadovė Agnė Burbulienė), aerobinės gimnastikos studija „Iliuzija“ (vadovė Irina Klizienė), šokių studija „Time to Show“ (vadovė Rūta Astrauskaitė- Krampienė). Šventės dalyviai buvo vaišinami rėmėjų įsteigtomis saldžiomis dovanomis.
Renginio kulminacija tapo didelis stilizuotas „MSC“ tortas, kuriuo buvo pavaišinti visi renginio svečiai ir dalyviai.


Marijampolės sporto centro administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Petras sako

    Pasigedau straipsnyje info – kokie buvo tikslai kelti šiam centrui ir kaip sekėsi juos įgyvendinti ?

    Ar tiesa, kad apjungiant planas buvo mažinti etatus ? O rezultatas – dirba tiek pat žmonių ir tie patys, tik gavę atleidimo išmokas.

    Ar centrui buvo kelti tikslai dėl krepšinio arenos statybos ?

    Mano galva, džiaugiamės kažkuo ir darome PR’ą, nors čia valdančiųjų reikia prisiimti atsakomybę tiek ir už netinkamai parinktą direktorių, tiek už daugiafunkcinės arenos statybą, tiek ir už tai, kad nebuvo politinės valios sumažinti administracinį aparatą apjungiant įstaigas

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE