Marijampolės sporto įstaigų vadovams – savivaldybės įvertinimas

Šiandien Marijampolės savivaldybės administracijoje rinkosi savivaldybės sporto įstaigų vadovai. Įsibėgėjant sporto įstaigų tinklo pertvarkai baigiasi esamų įstaigų vadovų įgaliojimai.

Savivaldybės administracijos vadovų padėkų ir įvertinimo sulaukė Marijampolės sporto centro „Sūduva“ direktorius Gintautas Janušauskas, Marijampolės sveikatingumo centro „Sveikatos banga“ vadovas Rimantas Micuta, Marijampolės žaidimų sporto mokyklos direktorius Andrius Kardišauskas ir Marijampolės sporto mokyklos direktorius Rimas Vitkus.

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda džiaugėsi, kad vadovai atsakingai vykdė savo pareigas ir Marijampolės sportininkai garsina miesto vardą: „Vykstantys pokyčiai yra svarbūs ir reikalingi. Tikimės, kad vykstanti sporto įstaigų tinklo pertvarka leis pasiekti dar geresnių rezultatų ir suteiks galimybę marijampoliečiams pasiūlyti dar kokybiškesnių paslaugų“.

Padėką vadovams išreiškė ir mero pavaduotojas Artūras Visockis. „Jūsų indėlis į sporto vystymą Marijampolėje buvo matomas visoje Lietuvoje. Sportininkų pasiekimai byloja apie teisingus sprendimus ir gerą vadybinį darbą. Džiaugiuosi, kad kai kurie iš Jūsų ketina ir toliau dirbti sporto srityje, tik kiek kitokiame amplua, nes tai darydami galėsite savo sukauptą patirtį perduoti ateities kartom“, – sakė A. Visockis.

Sporto įstaigų vadovams gerų žodžių negailėjo ir susitikime dalyvavę Savivaldybės Tarybos nariai Darius Kemeraitis ir Alvydas Kirkliauskas.

Vykstančios pertvarkos metu keturios sporto įstaigos reorganizuojamos jas sujungiant į vieną juridinį vienetą – Marijampolės sporto centrą. Naujoje įstaigoje dirbs apie 80 darbuotojų, o jos valdymui pakaks vienos administracijos. Taip bus sutaupoma apie 150 000 Eur per metus. Sutaupytos lėšos bus tikslingai naudojamos materialinės bazės atnaujinimui, gerės tiesiogiai už sportininkų rezultatus atsakingų trenerių darbo sąlygos, o kartu ir treniruočių kokybė sportininkams.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE