TOPLYGOS 11-ajame ture Marijampolės „Sūduva“ išvykoje pralaimėjo „Šiauliams“ 1:2 (1:0).
Pirmame kėlinyje sūduviečiai išsiveržė į priekį 21-ąją minutę, kai po perdavimo iš gilumos nuo oponento pabėgęs Faustas Steponavičius įveikė Gustą Baliutavičių.
Vis dėlto pranašumo išsaugoti antrajame kėlinyje nepavyko. 52 min. Patrikas Pranckus išlygino rezultatą, o 84 min. tiksliai mušė į baudos aikštelę įkirtęs Karolis Žebrauskas.
Po šio mačo „Sūduva“ turi 16 taškų bei lygoje toliau rikiuojasi ketvirta.
Šaltinis:
FK „Sūduva“

