2026 metų Lietuvos futbolo A lygos čempionatui besirengianti Marijampolės „Sūduva“ per pirmąsias kontrolines rungtynes pralaimėjo „Kauno Žalgiriui“ 0:4 (0:2).
„Sūduvos“ ekipoje rungtynes pradėjo Ignas Plūkas, Žygimantas Baltrūnas, Aleksandras Živanovičius, Markas Beneta, Enestas Stočkūnas, Faustas Steponavičius, Domantas Antanavičius, Steve‘as Lawsonas, Lucky Tomas bei peržiūroje dalyvaujantys Williamas Mukwelle bei Emmanuelis Okoh. Antrajame kėlinyje po keitimų į aikštę žengė dar 7 futbolininkai.
Svečiams pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė kamuolį pavojingoje zonoje perėmęs ir smūgiu iš 16 m į vartus jį pasiuntęs Yukiyoshi Karashima (20 min.) bei baudos smūgį 36 min. realizavęs Damjanas Pavlovičius.
Antrojo kėlinio pradžioje per labai trumpą atkarpą svečiams įvarčius pelnė Aminas Benchaibas ir tas pats D. Pavlovičius.
„Sūduva“ per šį mačą taip pat turėjo keletą progų pasižymėti, bet jomis pasinaudoti nepavyko – pavojingus Žygimanto Baltrūno, Lucky Tomo ir Marko Benetos smūgius atrėmė vartininkas.
Kitas kontrolines rungtynes „Sūduva“ žais sausio 24 dieną Marijampolės futbolo arenos manieže su latvių „Grobina“.
„SŪDUVOS“ KONTROLINIŲ RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS
Sausio 24 d. 14.00 „Sūduva“ – „Grobina“ (bilietai)
Sausio 31 d. 12.00 „Sūduva“ – „Be1“ (bilietai)
Vasario 7 d. 12.00 „Sūduva“ – „Wigry“ (bilietai)
Vasario 14 d. 14.00 „Sūduva“ – „Daugavpils“ (bilietai)
Visi, įsigijusieji 2026 metų „Sūduvos“ sezono abonementus, į kontrolines rungtynes patenka be papildomų išlaidų. Kaip ir anksčiau, savo vietomis visam sezonui galima pasirūpinti bilietai.lt tinklalapyje bei fizinėse kasose (Marijampolėje – Kultūros centro kasoje, Vilkaviškio g. 2).

