Marijampolės „Sūduva“ tęsia pergalių seriją – įveikta Gargždų „Banga“

FK Sūduva vs FK Banga @ foto fkbanga.lt

Marijampolės „Sūduva“ tęsia pergalių seriją ir po truputį vejasi A lygos lyderius – pasiekta trečia iš eilės pergalė – 1:0 (1:0) nugalėta Gargždų „Banga“.

Pirmame kėlinyje daug aštrių epizodų prie abiejų ekipų vartų sukurta nebuvo. „Banga“ pavojingomis situacijomis neišsiskyrė, o svečiai atsakė Kule Mbombo bei Olivje Romenso atliktais tolimais smūgiais. 40-ąją minutę „Sūduva“ tarė savo žodį standartinės padėties metu.

Šabi Ozmendi atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur nuo varžovo atitrūkęs Saidas Hamuličius taikliai smūgiavo galva – tai buvo antrasis pastarojo įvartis šiemet, o Ozmendi atliko rezultatyvų perdavimą jau trečiame mače iš eilės.

Antrajame kėlinyje abi komandos buvo aktyvesnės, pabudusioje Gargždų komandoje daugiausiai progų turėjo japonas Šogo Jošikava – tačiau šio žaidėjo smūgiai skriejo pro šalį.

Ketvirtą kartą šiemet nugalėjusi „Sūduva“ su 16 taškų žengia penkta, nuo „Riterių“ atsilieka tik vienu taškų. Tiesa, šiuo metu vilniečiai pirmauja rungtynėse su Telšių „Džiugu“ ir gali atitrūkti nuo „Sūduvos“ keturiais taškais. Tad ateinantis gegužės 4 d. mačas Marijampolėje su „Riteriais“ nusimato labai svarbus ir visi sirgaliai kviečiami gausiai palaikyti savo mylimą komandą.

 

 

 

 

alyga.lt ir suduvosgidas.lt informacija

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE