Marijampolė šį savaitgalį tapo Lietuvos moksleivių krepšinio sostine. Simboliška, kad būtent čia, savų žiūrovų akivaizdoje, Marijampolės sporto centro auklėtiniai pasiekė istorinę pergalę ir į viršų kėlė Moksleivių krepšinio lygos (MKL) nugalėtojų taurę.
Kęstučio Juozaičio vadovaujama Marijampolės ekipa finalo rungtynėse pademonstravo užtikrintą meistriškumą ir charakterį. Po įtemptos kovos rezultatu 95:76 marijampoliečiai palaužė bendraamžius iš Šiaulių ir tapo turnyro čempionais.
Namų sienos ir šeštasis žaidėjas
Organizatorių sprendimas finalinio ketverto kovas patikėti Marijampolei pasiteisino su kaupu. Pilnutėlė salė ir audringas sirgalių palaikymas tapo rimtu faktoriumi siekiant titulo.
„Sakoma, kad namų sienos padeda, tačiau šį savaitgalį sirgaliai padarė kur kas daugiau – jie tapo mūsų šeštuoju žaidėju“, – po rungtynių pergale džiaugėsi organizatoriai, dėkodami kiekvienam krepšinio entuziastui už sukurtą neįtikėtiną atmosferą.
Titulas – sunkaus darbo vaisius
Trenerio K. Juozaičio auklėtiniams šis titulas nėra atsitiktinumas. Tai – ilgalaikio, sunkaus darbo treniruotėse ir begalinio atsidavimo krepšiniui rezultatas. Marijampolės sporto centro vadovybė ir bendruomenė neslepia pasididžiavimo jaunaisiais talentais, kurie garbingai atstovavo savo miestui.
Padėka lygai
Marijampolės atstovai taip pat išreiškė padėką Moksleivių krepšinio lygai už išreikštą pasitikėjimą organizuoti lemiamą sezono etapą Suvalkijos sostinėje. Faktas, kad čempionų taurė liko Marijampolėje, šiam renginiui suteikė dar didesnę simbolinę prasmę.

