Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Rūta“ dalyvauja ,,Erasmus+” projekte

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Rūta“ dalyvauja ,,Erasmus+" projekte / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Šiandien Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rūta“ bendruomenė į svečius priėmė Erasmus+ projekto „Ikimokyklinio ugdymo mokytojų skaitmeninio raštingumo gebėjimų ugdymas“ narius iš Italijos.

Svečius iš užsienio ir mūsų darželio bendruomenę sveikino ir turiningo bei prasmingo laiko linkėjo savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė. „Džiaugiuosi, kad Erasmus projektai vyksta ne tik mokyklose, gimnazijoje, bet ir darželiuose – mūsų mažųjų marijampoliečių kasdienėje aplinkoje. Tikiu, kad dalijimasis turimomis žiniomis ir kompetencijomis suteiks visiems naudingų įžvalgų ir padės tobulėti tolimesnėje veikloje“.

Lopšelis-darželis „Rūta“ yra pasirašęs sutartį su Švietimo paramos fondu ir šiuo metu dalyvauja minėtame projekte kartu su partneriais iš Ispanijos, Graikijos ir Italijos. Būtent pedagogai ir su vaikų ugdymu dirbantys specialistai iš Italijos net keturias dienas gilinsis, kaip skaitmeninio raštingumo principai ir metodai yra pritaikomi praktikoje, dalinsis sukaupta patirtimi.

Projekto tikslas – paskatinti pedagogus sukurti savo priemones, tobulinant  skaitmeninimą, kuriant naujovišką mažųjų ugdymo turinį naudojant skaitmeninimo įrankius, programavimą, 3D modeliavimą, animacijos kūrimą, virtualios realybės kūrimą ir įvairių programėlių naudojimą.

Darželio direktorė Virginija Gusčiuvienė svečiams pasakojo apie skaitmeninio turinio kūrimą ir diegimą darželyje, žadėjo, kad vizito metu jie turės galimybę susipažinti su jau taikomomis priemonėmis ir pamatyti, kaip skaitmeninimo priemonės skatina mokytoją į ugdymo procesą pažvelgti inovatyviai ir kūrybiškai.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE