Marijampolietė Vida – tarp „EURO FIT“ konkurso nugalėtojų

2016 m. lapkričio 20 d. Kaune, lengvosios atletikos manieže vyko tradiciniai Lietuvos sveikuolio rinkimai nauju pavadinimu „EURO FIT“ konkursas, kurį rengia Lietuvos sveikuolių sąjunga kartu su asociacija „Sportas visiems“, Lietuvos sporto universitetu, Lietuvos tautiniu Olimpiniu komitetu.

Konkurse dalyviai pagal amžiaus grupes atliko užduotis, skirtas pusiausvyrai, lankstumui, ištvermei, vikrumui, jėgai patikrinti. „EURO FIT“ testų atlikti ir tarpusavyje palenktyniauti atvyko atstovai iš Prienų, Šiaulių, Panevežio, Birštono, Alytaus, Naujosios Akmenės, Klaipėdos, Palangos, Švenčionių bei Marijampolės. Marijampolei atstovavo sveikuolių klubas „Prana“, kurio narė V. Krušinskienė 65-69 m. amžiaus grupėje laimėjo pirmą vietą ir į Marijampolę parvežė LR prezidento taurę. Moteris geriausius rezultatus pademonstravo pusiausvyros rungtyje (flamingo testas) ir 1 km bėgimo varžybose (1 km nubėgo per 6 min. 6 sek.). Nors kiekvieną ankstų rytą V. Krušinskienė lanko mankštas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos stadione, tačiau pergalės nesitikėjo, nes specialiai varžyboms nesitreniravo. Iš Marijampolės konkurse taip pat dalyvavo A. Ralytė, I. Lemetauskienė, E. Kulikauskienė, kurios savo amžiaus grupėse taip pat įveikė „EURO FIT“ konkurso normatyvus.

Pati pagrindinė konkurso „EURO FIT“ idėja – skatinti judėti, varžytis, atrasti miestuose bei rajonuose sveiką gyvenseną propaguojančius žmones ir pademonstruoti jų fizinio kūno galimybes finaliniame konkurse. Tai puiki galimybė palyginti save su kitais tos pačios amžiaus grupės žmonėmis, įvertinti savo fizinį pajėgumą. Tai lyg ir ištvermės patvirtinimas, jos pademonstravimas kitiems, lenktyniavimas tarpusavyje, džiaugsmas ne tik savo, bet ir kito pergale.

Straipsnį parengė Marijampolės sveikuolių klubo „Prana“ narė Aušra Ralytė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.