Marijampolietis L. Švirinas tarp metų nominantų tapti Klaipėdos meniška siela

Klaipėdoje jau 25-erius metus gyvuoja tradicija išrinkti geriausius metų klaipėdiečius.

Šiemet pretendentu į vieną iš nominacijų yra marijampolietis Linas Švirinas, kuris prieš keliolika metų su šeima persikėlė gyventi į uostamiestį ir ten įprasmino savo kultūrinę ir muzikinę veiklą. L. Švirinas nepamiršta ir savo gimtosios Marijampolės – čia rengia meditacinės, relaksacinės muzikos renginius, dalyvauja įvairiuose projektuose, koncertuose. Marijampoliečiai ir visi Sūduvos gyventojai bei svetur išvykę kraštiečiai turi galimybe savo balsais nulemti, kad marijampolietis L. Švirinas taptų Metų klaipėdiečiu nominacijoje “Meniška siela”.

MENIŠKOS SIELOS NOMINACIJA.
Linas Švirinas – už alternatyvią muziką, gerinančią nuotaiką bei savijautą, padedančią žmonėms atsipalaiduoti, talkinimą įvairiuose socialiniuose projektuose, į tai įtraukiant įvairių sutrikimų turinčius vaikus.
 

Balsavimai vyks iki lapkričio 11 dienos. Balsuoti galima “Vakarų ekspreso” tinklalapyje, paspaudus ant nuorodos: https://www.facebook.com/pg/Vakaruekspresas/photos/?tab=album&album_id=10157798730163055 ir Lino Švirino nuotraukos uždėjus “like” – taip Jūsų balsas bus įskaičiuotas. Šiuo metu Linas Švirinas yra surinkęs  380 balsų.

“Sūduvos gido” informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE