MarKo moksleivių akademijoje įteikti baigimo pažymėjimai

Pirmosioms MarKo moksleivių akademiją baigusioms klausytojoms įteikti pažymėjimai. Dvi Marijampolės Šv. Cecilijos gimnazijos mokinės šioje akademijoje buvo pasirinkusios matematikos modulį. Marko moksleivių akademija – tai užsiėmimų ciklas jauniems žmonėms, norintiems pasikartoti, pagilinti konkrečių dalykų (anglų kalbos, matematikos) žinias, o taip pat įgyti naujų žinių ir gebėjimų, padėsiančių pasirinkti studijų kryptį, profesinę veiklą bei planuoti savo vietą darbo rinkoje.

Baigimo pažymėjimus atsiėmusios merginos sakė, kad užsiėmimai neprailgo, o juose pakartojo jau primirštas žinias bei sužinojo naujų dalykų. Abiturientės neslėpė nerimo dėl artėjančios brandos egzaminų sesijos, tačiau tikisi, kad MarKo moksleivių akademija prisidės prie geresnių egzaminų rezultatų. Apie būsimų studijų planus kalbėjusios nedrąsiai moksleivės atskleidė, planuojančios rinktis medicinos ir buhalterijos studijas.

Įteikdamas baigimo pažymėjimus Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto dekanas Kęstutis Traškevičius moksleivėms linkėjo sėkmingai įveikti jų laukiančius egzaminus ir teisingai pasirinkti norimas studijas. Dekanas taip pat priminė, kad MarKo moksleivių akademijos baigimo pažymėjimai merginoms suteikia 1 papildomą balą pretenduojant į Valstybės nefinansuojamas studijų vietas Marijampolės kolegijoje.

 

Marijampolės kolegijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE