Mėgėjų meno kolektyvams – finansavimas įsigyti tautiniams kostiumams ir muzikos instrumentams

Siekiant sudaryti galimybes kolektyvams tinkamai pasiruošti ir reprezentuoti šalies kultūrą, kasmet skiriamos lėšos mėgėjų meno kolektyvams muzikos instrumentų gamybos ir įsigijimo bei tautinių, archeologinių, istorinių kostiumų įsigijimo išlaidoms iš dalies finansuoti.

Šiais metais finansavimas skirtas trims Marijampolės savivaldybės kolektyvams: Marijampolės kultūros centro pučiamųjų orkestrui instrumentams įsigyti – 6 430 Eur, folkloro ansambliui „Žibinyčia“ instrumentams įsigyti – 1 170 Eur bei Baraginės jaunimo kapelai „Svaja“ – 1 480 Eur tautiniams kostiumams įsigyti.

Lietuvos nacionalinis kultūros centras kolektyvams skiria iki 50 proc. lėšų, kitus 50 procentų (9080 eurų) – skiria Marijampolės savivaldybė.

„Marijampolės kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai, kuriems skirtas finansavimas yra daugkartiniai Dainų švenčių, įvairių respublikinių konkursų ir švenčių dalyviai ne tik šalyje, bet ir užsienyje, aktyviai dalyvaujantys savivaldybės renginiuose ir dalyvaujantys įvairiuose projektuose. Džiaugiamės ir didžiuojamės puikiais savivaldybės mėgėjų meno kolektyvais, kurie nuolat atsinaujina į kūrybinę veiklą įtraukdami daug aktyvių muzikuojančių žmonių, ruošia naujas programas, tęsia mėgėjų meno tradicijas, pasiekia geriausių kūrybinių rezultatų ir reprezentuoja savivaldybę Lietuvoje ir užsienio šalyse“, – apie aktyvius ir savivaldybę garsinančius menininkus kalba Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE