Gegužės 12 dieną Šakiuose tradiciškai vyko kasmėnesinis seniūnų susirinkimas, kurio metu aptarti aktualūs savivaldybės veiklos, infrastruktūros ir bendruomenių klausimai.
Susirinkimo pradžioje pasveikintas Lekėčių seniūnas Ričardas Krikštolaitis, neseniai minėjęs gimtadienį.
Susirinkime taip pat dalyvavo Valstybinės miškų urėdijos Šakių regioninio padalinio specialistas Mantvydas Maciukevičius. Kartu su juo aptarta problema dėl miškovežių daromos žalos seniūnijų keliams. Diskusijos metu atkreiptas dėmesys, kad išvežant medieną neretai viršijamas leistinas transporto priemonių svoris, dėl to gadinama kelių danga, o vėliau kyla sunkumų ieškant atsakingų už kelių sutvarkymą.
Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja pristatė administracinių nusižengimų formą bei aptarė apleistų pastatų problematiką savivaldybėje. Taip pat priminta apie vykdomus DVS sistemos atnaujinimus.
Susitikimo metu diskutuota dėl šiferio atliekų išvežimo. Informuota, kad šiais metais ši paslauga nebus vykdoma, nes praėjusiais metais šiam tikslui buvo skirta itin didelė lėšų suma ir surinktas poreikis iš visų gyventojų, pateikusių prašymus. Tikimasi, kad, je pavyks gauti APVA finansavimą, šiferio išvežimas galėtų būti organizuojamas kitais metais.
Taip pat pasidžiaugta seniūnų darbu prižiūrint vietinės reikšmės kelius bei aktyviu jų įsitraukimu derinant darbus, susijusius su dviračių takų tiesimu.
Tarybos narys Ričardas Lekavičius pristatė Mėlynojo kaspino iniciatyvos veiklą. Susitikimo metu akcentuota gyventojų įtraukimo svarba bei galimybės žmonėms nemokamai atlikti sveikatos tyrimus, siekiant stiprinti ligų prevenciją.
Susirinkime taip pat aptartos bendros seniūnijų problemos, kelių priežiūros klausimai ir kiti kasdieniai iššūkiai.
Priminta, kad birželio 12 dieną Anykščiuose vyks seniūnų asociacijos suvažiavimas. Į jį savanoriškai deleguoti trys seniūnai.

