Meras pasirinko visuomeninių patarėjų komandą

Kaip ir praėjusioje kadencijoje, taip ir šioje Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys turės visuomeninių patarėjų komandą. Ketverius metus truksiančios kadencijos laikotarpiu merui be užmokesčio svarbiais savivaldybės vystymo klausimais patarinės aštuoni žmonės, atstovaujantys įvairioms veiklos sritims.

Šių metų birželio 19 d. potvarkiu Nr. MV-72 meras patvirtino visuomeninių patarėjų sąrašą. Jame yra VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ direktorius Andrius Jasinskis, verslo įmonių „Mantinga“ ir „Arvi“ ir ko savininkai bei vadovai Klemencas Agentas ir Vidmantas Kučinskas, vienos pažangiausių savivaldybėje Padovinio žemės ūkio bendrovės direktorius Gintautas Gumauskas, nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos specialistas Viktoras Kemeraitis, architektė Reda Marcinkevičienė, ūkininkas, žemės ūkio kooperatyvo „Marijampolės regiono cukriniai runkeliai“ valdybos pirmininkas Mangirdas Krunkaitis ir Marijampolės Sūduvos gimnazijos direktorius Alvydas Zdanys.

Meras kreipiasi į savo patarėjus tada, kai iškyla svarbesnių su savivaldybės plėtra ar didžiausiomis spręstinomis problemomis susijusių klausimų. Jų pareikšta nuomonė yra tik patariamojo pobūdžio, bet leidžia merui lengviau rasti sprendimus ir teikti juos svarstyti Tarybai. Jokio atlygio visuomeniniai patarėjai iš savivaldybės negauna.

Ankstesnės kadencijos laikotarpiu merui patarinėjo didesnė – penkiolikos žmonių – grupė.

Viešųjų ryšių tarnyba

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE