Meras susitiko su Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos trečiokais

Savivaldybės merą Povilą Isodą aplankė Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos III A klasės mokiniai su mokytoja Aušra Žemaitaitiene ir Neformaliojo ugdymo organizatore Egle Alenskaite.

Mažieji marijampoliečiai buvo priimti II a. posėdžių salėje, kur susitiko su meru  Povilu Isoda ir domėjosi savivaldybės darbu bei mero pareigomis. Merui mažieji smalsuoliai turėjo daug įdomių klausimų apie mero veiklą ir miesto tvarkymą, padėkojo už gražiai tvarkomas vaikų aikšteles. Vaikai išsakė ir savo prašymus ko jie labiausiai norėtų mieste ir ką reikėtų padaryti ateityje. Trečiokai klausinėjo savivaldybės vadovą apie jo pomėgius ir mokyklą, šeimą ir laisvalaikį, jo darbo dieną, sunkiausiai sprendžiamus klausimus, domėjosi ar patinka eiti šias pareigas. Susitikime dalyvavo ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė, kuri drąsino vaikus išsakyti savo pastebėjimus ir pasiūlymus ko mieste labiausiai reikia vaikams ir apie ką jaunieji marijampoliečiai svajoja.

Meras mažiesiems marijampoliečiams papasakojo apie savo, kaip savivaldybės vadovo, darbą, papasakojo apie vykdomus darbus savivaldybėje ir atsakė į mokinių klausimus. Meras pasidžiaugė trečiokais, kurie domisi savo miestu ir žino ne tik kas gražaus padaryta, bet ir miesto problemas, kurias reikia spręsti. Savivaldybės vadovas linkėjo smalsuoliams gerai mokytis, siekti savo svajonių ir visada būti aktyviais marijampoliečiais, kad ateityje gal būt irgi  galėtų užaugę tapti savivaldybės vadovais.

Meras vaikams papasakojo apie savivaldybės gautus apdovanojimus ir pakvietė apsilankyti mero kabinete. Klasės seniūnė Gitė ir Ignas „pasimatavo“ mero kėdę ir už drąsą sulaukė netikėtų mero dovanų.

Mokiniai susidomėję apžiūrėjo ir susigiminiavusių miestų suvenyrų ekspoziciją, savivaldybės sportininkų iškovotų taurių ir kitų apdovanojimų stendą ir žadėjo dar apsilankyti, kad galėtų viską detaliau apžiūrėti.

Šiltas Stankevičiaus pagrindinės mokyklos trečiokų susitikimas su Savivaldybės meru Povilu Isoda – ne tik įspūdžiai, bet ir puiki pilietiškumo pamoka.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE