Mero Edgaro Pilypaičio kreipimasis

Mieli kraštiečiai!

Šiandien ištartais priesaikos žodžiais prisiimu atsakomybę kartu su Jumis visais kurti Šakių krašto žmonių gerovę.

Dėkoju už išreikštą didžiulį pasitikėjimą išrenkant mane Šakių rajono meru. Užtikrinu, kad mano deklaruojami teisingumo, solidarumo, principai nėra tik rinkiminė retorika. Esu įsitikinęs, kad tarnystė žmogui, savo bendruomenei, pridėtinės moralinės vertės kūrimas yra raktas į darnų sugyvenimą ir ekonominį progresą. Turime nustoti kovoti, o pradėti kurti ir dalintis. Jei kova vis tik būtų neišvengiama, tai kovokime ne PRIEŠ, o UŽ!

Šioje savivaldybės kadencijoje peržengėme pusiaują. Labai svarbu, koks bus finišas, kurį pasiekę galėtume pasakyti: gerai padirbėjome ir baigiame 2014 – 2020 m. europinės paramos investavimą į tas rajono sritis, kurios būtų pagrindas ateities socialinei ir ekonominei mūsų raidai, kryptingai dirbome mūsų ateities strategijos parengime, išplėtojome bendradarbiavimą su artimiausiais kaimynais, sustabdėme tolesnę neigiamą demografinę slinktį arba bent sumažinome jos greitį, tinkamai pasirūpinome pačiais silpniausiais mūsų bendruomenės nariais.

Visiems mums linkiu vilties, sveikatos ir kantrybės tęsiant tai, kas gero pradėta, sumanyta. Linkiu drąsos naujoms idėjoms bei sėkmės jas įgyvendinant.

Zanavykų žemė – lietuviško žodžio gimtinė, himno lopšys ir signatarų kraštas – laukia visų mūsų teisingų ir išmintingų sprendimų. Susitelkime!

Sveikinu į tarybos narių gretą įsijungusį Antaną Burkšaitį. Dėkoju laikinai mero pareigas ėjusiam tarybos nariui Juozui Puodžiukaičiui, kurio darbas, sukaupta patirtis ir santūrumas labai padėjo mūsų savivaldai šiame rinkimų kampanijos laike. Ačiū! Linkiu gerbiamajam Juozui visada lydinčio optimizmo ir sveikatos!

Savivaldybės meras

Edgaras Pilypaitis

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X