Miško kirtimas greitai ir nebrangiai

Jeigu apsisprendėte kirsti savo turimą miško plotą ir turite tam leidimą, metas pasitelkti į pagalbą specialistus. Miško kirtimas yra griežtai reglamentuotas procesas, jį atlikti galima laikantis tam tikrų taisyklių, kurios užtikrina kaip įmanoma mažesnę žalą gamtai. Sužinokite daugiau apie vykdomus miško kirtimus skaitydami šį straipsnį ir nepraleiskite galimybės pasinaudoti patyrusių specialistų teikiama pagalba.

Pasiruoškite miško kirtimui tinkamai

Apsisprendus miško kirtimams, pirmas žingsnis, kurį turėsite padaryti, tai išsiaiškinti, kokie kirtimai gali būti vykdomi Jūsų teritorijoje. Miško kirtimui būtini specialūs leidimai, todėl venkite susidėti su nepatikimais asmenimis, siūlančiais savo paslaugas – pasitarkite su specialistais, kurie viską atlieka legaliai ir tinkamai. Nepamatavus šių veiksnių, rizikuojate nusižengti įstatymams ir gauti baudą.

Miško kirtimo tipai

Priskaičiuojami 4 miško kirtimo tipai. Tai: pagrindiniai kirtimai, kurių metu kertami sveiki ir brandūs ar bręstantys medžiai, duodantys didžiausią kiekį medienos. Taip pat ugdomieji miško kirtimai, skirti praretinti nekokybiškus, prastos rūšies medžius, trukdančius vešėti brandžiam miškui. Sanitariniais miško kirtimais siekiama panaikinti sergančius ir ligotus, kenkėjų pažeistus ir sudžiūvusius medžius. Egzistuoja dar vienas miško kirtimo tipas – tai specialieji kirtimai, kurie vykdomi tam tikrais išimtiniais atvejais, turint atitinkamus leidimus.

Kokybiškas miško kirtimas už prieinamą kainą! Patyrę ir patikimi miškininkystės specialistai pasirūpins visais miško kirtimo etapais nuo A iki Z.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE