Mobilioje lauko galerijoje – fotografijose įamžinti senieji ir dabartiniai Vilkaviškio rajono istorijos vaizdai

Sausio 13-ąją visa Lietuva mini 30-ąsias žuvusiųjų ir kovojusiųjų už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę metines. Tebegyvi šios lemtingosios nakties prisiminimai vėl įgalina mus pasijausti vieningesnius, artimesnius, skatina labiau branginti savo Tėvynę ir jos laisvę.

Siekiant įprasminti Laisvės gynėjų dienos 30-metį, šios dienos išvakarėse Vilkaviškio miesto centrinėje aikštėje įrengta mobili lauko galerija, kurioje eksponuojami senieji ir dabartiniai Vilkaviškio rajono istorijos vaizdai, įamžinti Vilkaviškio krašto fotografijose.

Vilkaviškis mobili paroda
Kęstučio Inkratos nuotr.

Galerija įrengta Vilkaviškio rajono Rotary klubui kartu su partneriu Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centru-muziejumi įgyvendinus projektą „Vilkaviškio krašto metraštis“. Šiuo projektu norima sustiprinti Vilkaviškio rajono gyventojų tapatybę, pilietiškumą, atsakomybę ir bendradarbiavimą. Tikimasi, kad supažindinus krašto gyventojus su senaisiais Vilkaviškio krašto vaizdais, visuomenė labiau domėsis istorija, gyventojai susipažins su aplinka, kurioje gyveno jų seneliai ir proseneliai ir taip bus ugdomas pilietiškumas, kūrybiškumas bei išsaugota istorinė atmintis.

Projekto įgyvendinimo metu pagaminti mobilūs informaciniai stendai galės būti transportuojami po visą Vilkaviškio rajoną, todėl bus sudarytos galimybės su eksponuojamais vaizdais susipažinti didesnei daliai Vilkaviškio rajono gyventojų bei svečių.

 

Vilkaviškio savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE