Mobilus servisas – kas tai yra ir kuo jis yra naudingas?

Mobilus servisas yra toks modernus traktorių servisas, kuris atvažiuoja į vietą ir sutvarko sugedusį traktorių. Tai yra nuostabus išradimas, nes sugedusį traktorių, kuris visai nepavažiuoja iš vietos, yra labai sudėtinga nutempti iki serviso, kuriame jis bus pataisytas. Šis išradimas yra puikus tuo, kad jis padeda išspręsti atrodytų neišsprendžiamas situacijas. Net tokiu atveju, jei įvykus gedimui jūsų traktorius vis tiek važiuoja, išsikviesti mobilų servisą vis tiek labai apsimoka. Jums nereikės rūpintis nuvažiavimu iki meistrų ir galėsite sutaupyti savo brangų laiką, nes jie patys atvažiuos tiesiai pas jus.

Meistrai, kurie teikia mobilaus serviso paslaugą, atvyksta į tą vietą, kurioje yra jūsų traktorius. Jei jūsų traktorius sugedo vidury darbų, viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog paskambinti atitinkamiems mechanikams, pranešti apie gedimą ir pasakyti kokia yra jūsų buvimo vieta. Po skambučio beliks tik sulaukti, kol atvažiuos iškviesta pagalba.

Puiku yra tai, kad mobilaus serviso paslaugą teikianti komanda labai greitai reaguoja į klientų skambučius. Meistrai supranta, kad žmogų ištiko bėda ir ją reikia išspręsti kuo greičiau, todėl pagal galimybes jie atvyksta ypač greitai. Jums tikrai nereikės sėdėti ir laukti pusdienį, kol atvažiuos iškviesta mobilaus serviso meistrų komanda.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE