Modernūs ir ilgaamžiai akumuliatoriai

Akumuliatoriai – tai itin svarbi automobilio detalė, kuriai reikalinga priežiūra, ypač šaltuoju metų laiku. Išsikrovęs akumuliatorius yra dažna vairuotojų bėda, sugedus šiai detalei neįmanoma tęsti tolesnės kelionės. Todėl svarbu pasirūpinti, kad akumuliatorius, kurį ruošiatės įsigyti, būtų kokybiškas ir funkcionuotų ilgą laiką be trikdžių.

Geras akumuliatorius pasižymi šiais bruožais:

  • itin didelė startinė srovė, leidžianti pradėti kelionę be užsikirtinėjimų;
  • puikus įkrovos priėmimas ir padidinta talpa, padedantys patenkinti daugiau energijos resursų reikalaujančių transporto priemonių poreikius;
  • mažesnės vandens sąnaudos, kas reiškia mažesnę priežiūrą bei kur kas retesnį savaiminį išsikrovimą.

Akumuliatorių rūšys

Akumuliatoriai būna trijų rūšių:

  • aptarnaujami;
  • iš dalies aptarnaujami;
  • neaptarnaujami.

Aptarnaujamas akumuliatorius puikiai tiks daug laiko praleidžiant garaže. Naudojant tokį akumuliatorių, svarbu periodiškai patikrinti elektrolito lygį ir papildyti skystį. Neaptarnaujamas akumuliatorius kainuos kiek brangiau už kitus, tačiau jam reikės mažiau priežiūros nei aptarnaujamiems ar iš dalies aptarnaujamiems akumuliatoriams. Ši akumuliatorių rūšis sunaudoja kur kas mažiau energijos resursų ir padeda sutaupyti laiko bei išlaidų, todėl puikiai tiks daug keliaujantiems ir dažnai eksploatuojantiems savo automobilį.

Specialistų patarimai

Renkantis naują akumuliatorių svarbu atsižvelgti į tai, ką rekomenduoja savo srities specialistai. Ne visada brangesnė prekė būna kokybiškesnė, svarbiau atsižvelgti į akumuliatoriaus talpą, kuri matuojama ampervalandėmis (Ah). Kokia akumuliatoriaus talpa bus reikalinga, priklauso nuo konkrečios transporto priemonės. Jeigu neapsisprendžiate, kokį akumuliatorių išsirinkti, kreipkitės pagalbos į patyrusius specialistus, kurie visada atras Jums tinkamiausią sprendimą.

Nauji, modernūs ir patvarūs akumuliatoriai už prieinamą kainą! Įsigykite reikiamą akumuliatorių su specialisto pagalba ir būkite užtikrinti aukšta kokybe.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas