Moksleiviai nuotoliniu būdu mokysis dar savaitę

Tradiciškai kiekvieną ketvirtadienį į nuotolinį pasitarimą renkasi Marijampolės savivaldybės vadovai ir Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo bei neformaliojo ugdymo vadovai.

Vakar buvo aptarta epidemiologinė situacija ugdymo įstaigose ir tartasi, kokį ugdymo būdą rinktis 5-12 klasių mokiniams kitą savaitę –  nuotolinį ar mišrų.  Bendrojo ugdymo mokyklose serga 20 ugdytinių, dar 201 ugdytinis yra saviizoliacijoje. Koronovirusas nustatytas 14 mokytojų, 17 mokytojų yra saviizoliacijoje.

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda prašė visų įstaigų vadovų  išsakyti savo nuomonę, koks ugdymo būdas galėtų būti taikomas kitą savaitę. Su keliomis išimtimis visi bendrojo ugdymo įstaigų vadovai pasirinko nuotolį ugdymo būdą. Pasak vadovų, tokia pati nuomonė yra tiek mokytojų, tiek daugumos tėvelių.

Už nuotolinį mokymąsi pasisakė ir Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Alvydas Zdanys, sakydamas, kad visoje Lietuvoje yra panaši situacija ir dauguma įstaigų renkasi tęsti nuotolinį ugdymą.

Bendru sutarimu buvo nuspręsta, kad Marijampolės moksleiviai nuotoliniu būdu mokysis dar savaitę, t. y. nuo lapkričio 23 d. iki 27 d. Neformalusis švietimas kontaktiniu būdu gali būti vykdomas atsižvelgiant į visus saugumo reikalavimus.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE