Vasario 25 dieną Šakių rajono savivaldybėje lankėsi Mykolo Romerio universiteto (MRU) Sūduvos akademijos dekanė dr. Raimonda Bogužaitė ir jos patarėja socialinei partnerystei Danguolė Micutienė.
Susitikime su savivaldybės meru Raimondu Januševičiumi bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Dariumi Aštrausku MRU atstovės pristatė universiteto įsitvirtinimą regione, Sūduvos akademijos pirmųjų veiklos metų rezultatus ir iššūkius, siūlomų studijų pasirinkimą bei atsiveriančias naujas galimybes. Diskutuota apie studentų iš regiono pritraukimą, pagalbos studijoms priemones ir glaudesnio savivaldybės bei universiteto bendradarbiavimo galimybes.
Vėliau vykusiame susitikime su savivaldybės administracijos, švietimo ir kitų įstaigų vadovais, skyrių vedėjais, specialistais, karjeros specialistais – detaliai pristatytos 2026 metų stojimui planuojamos universitetinės bakalauro ir magistrantūros studijų programos bei kvalifikacijos tobulinimo galimybės. Taip pat pasidalinta informacija apie planuojamas naujas studijų kryptis MRU Sūduvos akademijoje.
Didelis dėmesys skirtas klausimams ir atsakymams – aptarti specialistų rengimo, perkvalifikavimo ir kvalifikacijos tobulinimo poreikiai, išklausyta savivaldybės atstovų nuomonė dėl aktualiausių studijų programų regionui.
Studijų programas ir visą informaciją apie studijas rasite čia.
Mokytis niekada ne vėlu!

