NANCY VIEIRA – Cesários Évoros žemietė pagaliau Lietuvoje! (ir Marijampolėje!)

Ko gera, dažnas esat girdėjęs nostalgiškai kimų legendinės Žaliojo Kyšulio „Basakojės divos“, Cezarijos Evoros balsą, ne kartą pakerėjusį Lietuvos publiką, dažnai skambantį jaukiuose restoranėliuose?

Nancy Vieira, Cezarijos Evoros, žemietė. Tituluojama geriausiu Portugalijos balsu. It anglys žibančios charizmatiškosios atlikėjos akys, šildanti šypsena, kutenantis širdis švelnus it pūkas ir skaidriai minkštas balsas. Jis nuneša Į smaragdo jūros purslų skalaujamas baltasmėles Žaliojo kyšulio salas, nuteikia taip svajingai, jog kūnu vilnija malonūs pagaugai. Girdime morna… tradicinį salų muzikos žanrą, dainuojamą melodinga kreolų kalba. Nutiesiantį tiltą tarp Europos ir Afrikos. Morna Cabo Verde salose, tai tas pats, kaip tango Argentinoje, fado Portugalijoje, flamenco Ispanijoje, rumba Kuboje, ir t.t. Morna dainavo ir neprilygstamoji Cezarija, papsėdama scenoje savąjį cigarą.

Nancy nepaprastai išranki savo repertuarui. Kiekviena daina pasakoja savo istoriją, kuria neišdildomą nuotaiką. Užsimerki. Kad ir skamba kreolų kalba, kurios nesupranti, bet palaimingai užsimerki, nes girdi širdimi.  Jausmingas egzotiškosios, ryškiosios Nancy balsas – kelionė į amžiną sielos pavasarį.

Nepraleiskite šios unikalios, pirmą kartą po Marijampolės padange nuskambėsiančios muzikinės puotos jausmams.

Koncertas įvyks Balandžio 23 dieną, 17val., Marijampolės dramos teatre!

Bilietus galite įsigyti čia: BILIETAI

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X