Narkotinių medžiagų kelią į Marijampolės pataisos namus užkirto keturkojė pareigūnė

Savaitgalį, sausio 16 d., Marijampolės pataisos namuose laisvės bausmę atliekančiam nuteistajam bandyta perduoti, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, turėdami informacijos apie galimą siuntinio su, kaip įtariama narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, perdavimą Marijampolės pataisos namų Kybartų sektoriuje esančiam nuteistajam, kartu su Marijampolės pataisos namų Saugumo valdymo skyriaus pareigūnais organizavo siuntų patikrinimą.

Apie 10.30 val. į pasimatymų ir siuntinių išdavimo biurą buvo iškviestas nuteistasis, kurio vardu buvo gautas įtartinas siuntinys. Pareigūnų įtarimus patvirtino ir į pagalbą pasitelktas narkotinių ir psichotropinių medžiagų ieškoti išmokytas tarnybinis šuo Saira. Patikrinus siuntinį, tarp daiktų ir buvo rastos įtartinos galimai narkotinės ar psichotropinės medžiagos.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 260 str. „Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu“ 1 d.

 

Kalėjimų departamento informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE