Nauja galimybė Lietuvos įmonėms: kuriamas specializuotas eksportuotojų katalogas

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kuria specializuotą Lietuvos žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų eksportuotojų katalogą.  Tai – naujas projektas išskirtinai žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų gamintojams.
Eksporto skatinimas yra viena iš svarbiausių Agentūros funkcijų, todėl, reaguodami į pasaulinę situaciją dedame visas pastangas naujų priemonių kūrimui, siekiant padėti Lietuvos eksportuotojams lengviau užmegzti verslo kontaktus su užsienio partneriais ir atverti naujas eksporto rinkas.

Specializuoto Lietuvos žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų eksportuotojų katalogo išskirtinumas:
·         naujausia susisteminta informacija, kuri apima išskirtinai tik žemės ūkio,  maisto produktų  ir gėrimų gamintojų sektorius;
·         už eksportą atsakingų įmonių atstovų kontaktai;
·         nurodytos ne tik esamos įmonių eksporto rinkos, bet ir prioritetinės,  kuriose įmonės siekia įsitvirtinti;
·         kategorizuota informacija pagal gaminamą produkciją, eksportuojamą produkciją, gaminamą ekologišką produkciją, gaminamą Halal sertifikatą atitinkančią produkciją, gaminamą Kosher sertifikatą atitinkančią produkciją, turimus sertifikatus, kitus svarbius standartus.

Unifikavus gautą Lietuvos žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų gamintojų informaciją, eksportuotojų katalogas bus patalpintas www.litfood.lt  platformoje. Eksportuotojų katalogas bus pateiktas Lietuvos ambasadoms užsienyje,  socialiniams partneriams, bei kitiems už Lietuvos verslo plėtrą atsakingiems asmenims. Agentūra užtikrins efektyvią išorinę ir vidinę eksportuotojų katalogo komunikaciją bei sklaidą.
Norite būti eksportuotojų katalogo dalimi? Užpildykite šią anketą anglų kalba:  PILDYTI
Anketą galite užpildyti iki š.m. liepos 30 d.
Už duomenų priežiūrą, atnaujinimą bei teikimą susijusiems asmenims bus atsakinga Agentūra. Duomenų skelbimas ir katalogo administravimas – nemokamas.
Jūsų įmonės matomumas šiame specializuotame žemės ūkio,  maisto produktų ir gėrimų eksportuotojų kataloge – tai  vienas iš būtinų elektroninės komunikacijos įrankių.

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE