Kovo 30 dieną, darbą pradėjo naujoji Švietimo pagalbos tarnybos vadovė.
Pirmiausia nuoširdžiai padėkota laikinai šias pareigas ėjusiai Ingai Sorakienei už atsakingą darbą, pastangas ir indėlį užtikrinant sklandžią įstaigos veiklą.
Naujoji vadovė Irma Spūdytė pasveikinta atvykusių svečių – Šakių rajono savivaldybės mero Raimondo Januševičiaus bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Dariaus Aštrausko ir, žinoma, susirinkusio viso įstaigos kolektyvo.
Laikantis gražios tradicijos, naujajai vadovei įteiktos ne tik gėlės, bet ir rašiklis, kuriuo, tikimasi, bus pasirašytas ne vienas teisingas ir prasmingas sprendimas.
Linkime sėkmės, stiprybės ir įkvėpimo darbuose, o svarbiausia – teisingų ir prasmingų sprendimų Šakių krašto žmonių labui.

