Naujas ženklinimas ir lengvesnis parkavimas judriausiose miesto gatvėse

Balandžio 11 d. Marijampolės savivaldybės administracijos Eismo saugumo komisijos posėdžio metu buvo priimti ir įgyvendinti daugelį eismo dalyvių liečiantys sprendimai.

Viena iš priemonių mažinant spūstis piko metu ir ugdant vairavimo kultūrą – pieštas geltonas tinklas. Ši zona naujai įrengta Kauno-R. Juknevičiaus-Sporto gatvių sankryžoje. Į šią vietą draudžiama įvažiuoti, jei joje ar už jos stovi kiti automobiliai, dėl kurių vairuotojas liktų stovėti pažymėtame plote.

Įspėjamieji kelio ženklai „Neblokuokite sankryžos“ informuoja eismo dalyvius apie priešakyje laukiantį geltonai pažymėtą plotą. Likę jame stovėti vairuotojai rizikuoja gauti administracinę nuobaudą ir piniginę baudą, kaip ir už stovėjimą neleistinoje vietoje, ištisinės linijos kirtimą ir kitus kelių ženklų bei ženklinimo reikalavimų pažeidimus.

Šiuo metu Marijampolėje taip pat paženklinta Vilkaviškio-Mokolų-Tarpučių gatvių sankryža.

Taip pat nuo šiol visoms transporto priemonėms Vytauto g. atkarpoje nuo P. Vaičaičio g. iki Vasario 16-osios g. leidžiama stovėti tik važiuojamojoje kelio dalyje išilgai šaligatvio. Atlikus ženklinimą sudaryta galimybė 31-am vairuotojui tinkamai ir niekam netrukdant pastatyti transporto priemonę.

„Ši miesto gatvė yra pakankamai judri, šalia yra nemažai parduotuvių ir įstaigų. Dažnai būdavo gaunami skundai dėl netinkamai statomų automobilių, kai būdavo užblokuojamas kelias išvažiuoti iš šioje gatvėje esančių kiemų bei aikštelių kitoms transporto priemonėms. Taip pat arti išvažiavimo pastatyti automobiliai trukdydavo vairuotojų matomumui, taip galimai sukeldami avarines situacijas,” – kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorius K. Podolskis.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas