Nemokami mokymai „Šeimos santykių, kultūros ir atsakomybės ugdymas“ Šakiuose

Spalio 21 d. – lapkričio 4 d. organizuojamas teorinių ir praktinių trijų dalių seminarų ciklas šeimai „Šeimos santykių, kultūros ir atsakomybės ugdymas“. Šių seminarų tikslas – suteikti tėvams vertingų žinių ir įgūdžių, kaip sukurti ir (arba) išlaikyti darnius tarpusavyje ir su vaikais santykius, kaip bendrauti ir bendradarbiauti šeimoje, kaip spręsti įvairias auklėjimo ir ugdymo situacijas, su kuriomis susiduriama kiekvieną dieną.Seminarus ves su šeimomis dirbantys psichologai, kurie padės tėvams suprasti ir išmokti svarbiausių sėkmingo bendravimo su vaikais ir tarpusavyje aspektų.

Seminaro programa sudaryta iš trijų skirtingų, bet tarpusavyje susijusių temų – Bendravimas ir bendradarbiavimas šeimoje, Šeimos narių emociniai poreikiai, emocijų raiška ir bendras emocinis fonas, bei Pozityvus drausminimas. Seminaruose bus pateikiama informacija apie vaikų raidos ypatumus įvairiais amžiaus tarpsniais ir vaiko amžiui tinkamus auklėjimo metodus. Bus mokoma, kaip naujas veiksmingas auklėjimo strategijas pritaikyti kasdieninėse šeimyninėse situacijose. Taip pat bus stiprinamas tėvų pasitikėjimas savimi, tarpusavio santykių gerinimas, emocinio ryšio stiprinimas. Po šios programos dalyviai įgis pirminius įgūdžius ir metodus, kurie padės sustiprinti arba iš naujo padėti teisingus šeimyninio gyvenimo pagrindus.

Kol tėvai aktyviai dalyvaus mokymuose, vaikai dalyvaus užsiėmimuose, kuriuos ves pedagogai. Vaikams bus sudaryta užimtumo ir kūrybiškumo programa, kurioje žaidžiant lavinamuosius žaidimus, piešiant bendrus ir atskirus piešinius, kuriant ir gaminant ekologiškus žaislus bei suvenyrus bus skatinamas ne tik vaikų kūrybiškumas, bet ir emocijų išreiškimas, savo vidinio pasaulio atskleidimas ir darnus bendravimas su aplinkiniais.

Mokymai vyks spalio 21d. – lapkričio 4d., 11 val. Šakių „Varpo“ mokykloje, J. Basanavičiaus g. 28, Šakiuose.

Mokymai nemokami, projektą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Būtina išankstinė registracija iki spalio 20 d.: giedre@idejugarazas.lt

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1410004875785583/

Organizatorių informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X