Nemokami webinarai apie Japoniją: daiktų internetas, išmanieji miestai, distribucijos kanalai, keramika, aeronautika

Europos Sąjungos – Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras informuoja apie artimiausius nemokamus webinarus apie Japoniją, kurie vyks sausio ir vasario mėnesį. Prisijungę vartotojai galės sužinoti naujausias Japonijos rinkos tendencijas šiose srityse: daiktų internetas, išmanieji miestai, distribucijos kanalai, keramika, aeronautika.

Temos:

THE JAPANESE COMPOSITE MATERIAL SECTOR – OPPORTUNITIES FOR EU COMPANIES

EU-JAPAN COLLABORATIVE PROJECTS ON INTERNET OF THINGS AND SMART CITIES: CLOUT, FESTIVAL AND BIGCLOUT

CREATION AND UPDATE OF A GUIDE ON IMPORTERS, BUYERS AND WHOLESALE DISTRIBUTORS IN JAPAN

EU-JAPAN SUNJET PROJECT – AERONAUTICS

CERAMIC TABLEWARE MARKET IN JAPAN

Norint stebėti webinarus, reikia būti Europos Sąjungos – Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centro nariu. Jei nesate nariu, prašome registruotis čia: http://www.eubusinessinjapan.eu/user/register

„Versli Lietuva“ primena, kad Japonija yra viena iš tikslinių Lietuvos eksporto rinkų, svarbi prekybos partnerė. Prieš daugiau nei 20-metį lietuviai į šią tolimą šalį vežė vien tik lazerius, tuo tarpu dabar ten paklausūs ir medicinos prietaisai, lino gaminiai, baldai. Per paskutinius penkerius metus prekių apyvarta tarp šalių išaugo daugiau kaip dvigubai ir 2015 m. sudarė 87,2 mln. eurų. Per pastaruosius trejus metus itin išplėtotas Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimas gyvybės mokslų srityje.

www.verslilietuva.lt informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.