Nemokamo vaikų vasaros užimtumo veiklose dalyvavo beveik 1000 vaikų

Vasarai pasibaigus, gimnazijas, mokyklas, darželius užplūdo gausus būrys moksleivių. Žinoma, pirmąją savaitę prisitaikyti, prie atrodo per vasarą užmirštos aplinkos, sunkoka, juk norisi tiek daug draugams papasakoti: ką veikei, kur buvai, ką matei. Beveik 1000 vaikų gali džiaugtis vasarą patirtais nuotykiais ir atrastais naujais draugais nemokamo vaikų vasaros užimtumo būreliuose.

Pirmaisiais metais į įvairias vasaros veiklas įsitraukė šiek tiek daugiau nei 1000 vaikų, šiais metais susidomėjusių skaičius buvo panašus. Vaikučiai rinkosi iš 32 programų, kurias siūlė 10 Marijampolės savivaldybės įstaigų. O veiklos buvo įvairiausios: kūrybiškumo ugdymo stovyklėlės, kūrybinės dirbtuvės, skautų dienos, edukacinės programos, proto mūšiai, žygeivystės ir orientavimosi pradmenys, sporto užsiėmimai, etninės kultūros, šokio stovyklos ir daug kitų. Kaip ir pirmaisiais metais, taip ir šiais populiariausias mėnuo buvo birželis. Būtent birželį įstaigos sulaukė didžiausio mažųjų antplūdžio.

„Džiaugiuosi, jog ir antraisiais metais ši iniciatyva sulaukė tokio pat didelio vaikų ir jų tėvelių dėmesio kaip ir praėjusiais metais. Tai rodo, kad einame teisingu keliu ir, kad tokios veiklos vasaros metu išties reikalingos. Savivaldybė ir toliau pasiruošusi remti nemokamo vaikų vasaros užimtumo veiklas ir padėti mažiesiems praleisti kuo turiningesnį laiką būreliuose, susipažįstant su neatrastomis veiklomis, plečiant akiratį ir susirandant dar daugiau naujų draugų“,- kalbėjo Savivaldybės meras Povilas Isoda. Jam taip pat pritarė viena iš programos iniciatorių Mero patarėja Agnė Pavelčikienė, kuri sakė matanti ir jaučianti kaip auga susidomėjimas tokio pobūdžio veiklomis vasaros metu. A. Pavelčikienė taip pat pridūrė, jog kitais metais bus stengiamasi, kad dar daugiau Savivaldybės įstaigų prisijungtų prie šios programos ir vaikučiams siūlytų naudingas ir jų smalsumą bei žingeidumą skatinančias veiklas.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas