Net 3 Sūduvos regiono valstiečių kandidatai pateko į Seimą jau po I-ojo turo

Antrojo rinkimų turo nebeprireiks 73 kandidatams, kurie jau po pirmojo užsitikrino vietą naujai formuojamame Seime. Kiti 68 seimūnai paaiškės spalio 25-ąją, antrojo rinkimų turo metu. Iš Sūduvos regiono 4-iems kandidatams jau pavyko patekti į LR Seimą – trims Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovams ir Darbo partijos kandidatei.

Po pirmojo turo atsivėrusiomis durimis į Seimą jau gali džiaugtis 3 valstiečiai. Tai – Kęstutis Mažeika, Dainius Gaižauskas ir Giedrius Surplys. Jie mandatus gaus pagal daugiamandatės sąrašo rezultatus.

Tiesa, rinkimai jiems dar nėra baigti. Visų šių LVŽS kandidatų pavardes dar išvysime jų vienmandačių apygardų antrojo turo biuleteniuose. Štai, Marijampolės apygardoje Dainius Gaižauskas dėl rinkėjų simpatijų susikaus su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovu Andriumi Vyšniausku. Sūduvos šiaurinėje apygardoje susikaus Giedrius Surplys ir taip pat konservatorių atstovė Irena Haase. Dar vienas TS-LKD atstovas Vaidas Šalaševičius antrajame rinkimų ture varžysis su Kęstučiu Mažeika. Jų pavardes biuleteniuose matys Sūduvos pietinės apygardos rinkėjai.

Vienmandatės Sūduvos pietinės apygardos sąraše 4-ąją vietą užėmusi darbietė Vaida Giraitytė taip pat neturėtų nuliūsti dėl rinkimų rezultatų. Ji jau po pirmojo rinkimų turo pateks į Seimą per daugiamandatę apygardą.

 

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti
2 Komentarai
  1. nijole sako

    Isivaizdavau…, kad po tiek kvailiojimu, nesamoniu, tamsumo, vagysciu karbauskiniai nesurinks 5%!

    1. Vardas sako

      Mano manymu, prie vadovaujančių postų visų šių trijų negalima prileisti arčiau kaip per patrankos šūvį. Be to, seniai laikas kesti rinkimų įstatymą, kad visi seimo nariai būtų renkami vienmandatinėse.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE