Gido dienos proga Kiduliuose pristatyta Camino Lituano kelio atkarpa nuo Kidulių iki Gelgaudiškio.
Susitikimo metu kraštą aplankė Camino Lituano piligrimų kelio žvalgai, susipažinę su maršruto aplinka, vietos istorija ir bendruomenių iniciatyvomis.
Pristatyme dalyvavo Šakių rajono savivaldybės meras Raimondas Januševičius, Kidulių seniūnė Renata Švelnytė-Mykolaitienė, gidė Leonora Pocevičiūtė, krašto istorijos žinovas Vincas Kriščiūnas, bendruomenės atstovai ir partneriai.
Susitikimo metu pristatyti maršrute esantys objektai, aptartos galimybės keliautojams pažinti Šakių krašto kultūrinį ir istorinį paveldą.
Camino Lituano – Lietuvos piligriminis ir kultūrinis kelias, priklausantis Europos Šv. Jokūbo kelių tinklui.
Planuojama atkarpa Šakių rajone papildys šio maršruto tinklą.

