Nuo rugsėjo – dar daugiau vietų darželinukams!

Jau nuo rugsėjo mėnesio mokykla-darželis „Želmenėliai“ turės naują pavadinimą ­– lopšelis-darželis „Želmenėliai“, nes jame papildomai bus įsteigtos keturios naujos ikimokyklinės grupės, tad daugiau vaikų turės galimybę patekti į darželį. Įgyvendinant Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų tinklo pertvarkos 2016-2020 metų bendrąjį planą, iki š. m. rugpjūčio 31 d. numatyta pertvarkyti Marijampolės mokyklos-darželio „Želmenėliai“ vidaus struktūrą, paliekant ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, o trečias-ketvirtas klases perkeliant į „Ryto“ pagrindinę mokyklą.

„Nors nepatenkančių į darželius vaikų skaičius kiekvienais metais mažėja, visgi tokių dar yra. Vykdant šią pertvarką siekiama, kad visi norintys patektų į darželius ir gautų kokybišką ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą. Visada akcentuoju švietimo kokybės svarbą ir norą, jog visi mažieji marijampoliečiai turėtų galimybę leisti laiką ir tobulėti darželiuose. Tikiuosi, kad įgyvendinus šiuos darbus, nepatenkintų prašymų patekti į darželius skaičius bus minimalus. Ir toliau darbus dėliosime taip, kad būtų sudarytos sąlygos visiems norintiems patekti į darželius, o nepatenkintų prašymų galiausiai išvis nebebūtų“, – sako savivaldybės meras Povilas Isoda.

Naujose keturiose grupėse bus ugdomi 55 mažieji. Vaikams nuo vienerių iki dvejų metų skirta 10 vietų, o vaikams nuo dvejų iki trijų metų – 45 vietos. Pasak savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Astos Vaznienės, jau dabar beveik visos yra užimtos, tačiau naujos grupės dar laukia vienuolikos vaikučių. Vedėja taip pat pastebi, jog kiekvienais metais nepatenkančių į darželius vaikų skaičius mažėja. Praėjusiais metais tokių buvo maždaug 60, šiais metais prognozuojama, kad tokių gali likti perpus mažiau. Vasaros laikotarpiu grupėse yra atliekami remonto darbai ir rugsėjo 1-ąją atsinaujinusios erdvės lauks mažųjų savivaldybės gyventojų.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE