Nuo šventės iki nelaimės tik žingsnis, deja…

Velykų sekmadienis vieniems žmonėms atnešė džiaugsmo akimirkų, kitiems, deja, teko patirti liūdesį, aibę rūpesčių ir didelių nuostolių taip pat. Gyvenimas jau toks, niekuomet nežinai kas tavęs laukia po akimirkos.

Apie 14 valandą Marijampolės savivaldybės Trakiškių kaime, Dambaukos skersgatvyje, E. K ir V. K. sodyboje, ūkiniame pastate, kuriame buvo įrengtas įmonės „Violeda“ mėsos perdirbimo cechas staiga kilo gaisras. Sodybos šeimininkų tuo metu namuose nebuvo, tad iš ūkinio pastato kamuoliais besiveržiančius dūmus bei ugnies liežuvius pastebėjo kaimynai, kurie ir iškvietė ugniagesius. Nors pastarieji atvyko gan greitai ir iškart ėmėsi darbo, tačiau greitai plintanti ugnis pridarė labai daug nuostolio.  Pirminiais duomenimis gaisro priežastis gali būti trumpas elektros jungimas, konkrečiau nelaimės priežastis paaiškės po tyrėjų atlikto tyrimo.

Pasak sodybos šeimininko E. K., ugnis sunaikino ne tik ūkinį pastatą, karštis išlydė ceche buvusią gamybos įrangą, taip pat prie jo stovėjusį, prekybai mėsos gaminiais pritaikytą autobusiuką. Gaisro metu patirtą nuostolį savininkai įvertino apie 50 tūkst. eurų.

Sūduvos gidas

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE