Nuotekų valymo įrenginys: optimalų sprendimą ras kiekvienas

Nuotekų valymo įrenginiai – tai, ką pasirenka vis daugiau žmonių. Bene pagrindinės to priežastys – noras pasirūpinti lengvesne kasdienybe ir švaresne aplinka už prieinamą kainą. Dažniausiai šia įranga domisi tie, kurie neturi galimybės naudotis centralizuota kanalizacijos sistema – gyvenantys atokiose kaimo arba miesto vietovėse, sodo namelių savininkai ir kiti. Nors iš pirmo žvilgsnio nuotekų valymas gali pasirodyti pakankamai sudėtinga užduotis, efektyvių ir saugių sprendimo būdų išties nemažai. Tačiau kaip nepasiklysti internete siūlomų įrenginių gausoje ir išsirinkti tinkamai?

Įrenginiai palankūs tiek žmogui, tiek aplinkai

UAB „Feliksnavis“, gaminanti ir parduodanti buitinius nuotekų valymo įrenginius, siūlo net keletą modelių nuotekų valymo įrenginių. Įmonė veikia jau 17 metų. Per šį laikotarpį sukaupta nemažai patirties. Nuolat tobulėjančią komandą sudaro įvairių sričių profesionalai. Tai leidžia suteikti plataus spektro paslaugas, kurios apima įrenginio parinkimą, suprojektavimą, pristatymą, sumontavimą ir priežiūrą eksploatacijos metu.

Bendrovės „Feliksnavis“ asortimentą sudarantys nuotekų valymo įrenginiai skiriasi ne tik išvalymo efektyvumu, bet ir kaina. Dėl šios priežasties kiekvienas vartotojas gali rasti individualius poreikius labiausiai atitinkantį variantą.

Visi įrenginiai išbandyti ir sertifikuoti notifikuotoje PIA Gmbh Acheno vandenvalos laboratorijoje, Vokietijoje. Jiems suteikiama 15 metų garantija. Taip siekiama pasirūpinti, kad jie atitiktų aukščiausius kokybės, saugumo standartus ir, svarbiausia, – žmonių lūkesčius. 2019 m. lapkričio 1 d. įsigaliojus naujam LR AM įsakymui ,,Dėl nuotekų tvarkymo reglamento“, fosforą ir azotą valančių įrenginių paklausa Lietuvoje žymiai išaugo.

UAB „Feliksnavis“ komandai šis pokytis nebuvo reikšmingas gamybos atžvilgiu – ji rinkai šiuos reikalavimus atitinkančius įrenginius galėjo pasiūlyti gerokai prieš pasikeičiant įstatymams. Tai bene geriausias įrodymas, kad įmonė – viena didžiausių nuotekų tvarkymo srities inovatorių šalyje. Verta paminėti ir tai, kad ji tiekia ir specialiai Skandinavijos rinkai pritaikytus gaminius su itin aukštais išvalymo rodikliais.

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai yra palankūs aplinkai. Juose nenaudojami jokie chemikalai – teršalų šalinimo procesas pagrįstas mikroorganizmų veikla. Natūraliai vykstančių procesų metu ženkliai sumažinama nuotekose esančio azoto, fosforo ir kitų kenksmingų junginių koncentracija. Todėl išvalytas vanduo gali būti drąsiai išleidžiamas į aplinką.

Atidus montavimas – įrenginio ilgaamžiškumo paslaptis

Svarbu ne tik lūkesčius atitinkančio įrenginio pasirinkimas, bet ir taisyklingas jo sumontavimas. Tai leidžia užtikrinti sklandų ir ilgaamžį gaminio funkcionavimą, kuris turėtų trukti bent 20 metų. Profesionaliai atlikti montavimo darbai – garantas, kad nuotekų valymo įrenginiai nebus sugniuždyti grunto, gruntinio vandens ar kitaip pažeisti.

Įmonės specialistų žinios ir įgūdžiai leidžia pasiekti maksimaliai gerus rezultatus ir išvengti gaminio eksploatacijos metu atsiradusių problemų. Todėl vartotojai gali nesirūpinti, kaip patiems taisyklingai sumontuoti įsigytus įrenginius – vėliau tereikia džiaugtis paprastesniu nuotekų tvarkymu ir švaresne aplinka.

Inovatyvūs sprendimai – nuolatinio tobulėjimo įrodymas

Patyrusi bendrovės „Feliksnavis“ komanda atidžiai seka naujausias aplinkosaugos tendencijas. Atsižvelgiant į pokyčius, ieškoma vis efektyvesnių nuotekų tvarkymo būdų. Bene geriausias kryptingo darbo įrodymas – naujos kartos biologiniai nuotekų valymo įrenginiai. Jie, kaip ir prieš tai aptarta įranga, yra testuoti Vokietijos laboratorijoje, todėl atitinka visus reikalavimus.

Vienas iš pagrindinių šių įrenginių išskirtinumų – dar geresni azoto, fosforo ir kitų teršalų šalinimo rodikliai. Kenksmingų junginių pašalinimas – natūralios mikroorganizmų veiklos rezultatas. Naudotojai džiaugiasi, kad inovatyvūs technologiniai sprendimai yra dar veiksmingesni ir leidžia pasirūpinti tvaresne aplinka.

Aplinkai svarbus kiekvienas sprendimas

Nors ekologija ir tvarus gyvenimo būdas šiais laikais itin populiarūs, pakankamai nemaža dalis žmonių dar tik pradeda susipažinti su tinkamai tvarkomų nuotekų svarba. Atsakingi ir laiku priimti sprendimai padeda prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo. Į ją patekę teršalai, tokie kaip azotas ir fosforas, ilgainiui gali lemti ekosistemos pokyčius, kurie turi neigiamą poveikį tiek vietiniu, tiek pasauliniu mastu.

Rūpinimasis aplinka – tai kiekvieno asmeninė atsakomybė, ir visos pastangos čia reikšmingos. Būdų, kaip tai padaryti, pakankamai daug. Tereikia pasirinkti tai, kas atitinka individualius poreikius.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE