Opel Vectra C debiutavo prieš 20 metų – kokie atsiliepimai šiandien?

Lietuvos gatvėse labai dažnai sutinkamas Opel Vectra C buvo paskutinis Vectra serijos modelis. Debiutavęs 2002 metais, šis modelis buvo gaminamas iki pat 2008-ųjų ir vairuotojai jį dažnai rinkosi dėl nedidelės kainos ir atnaujinto dizaino. Tačiau, kaip šis automobilis laikosi po dviejų dešimtmečių ir į kokias vietas reikia atkreipti dėmesį jį perkant?

Kontraversiškas dizainas

Apie šio automobilio dizainą ilgai diskutuoti neverta – arba patinka, arba ne. Daug kas teigia, kad šis modelis yra „kirvio darbo“, kadangi dominuoja aštrūs kampai. Tačiau, pažvelgus į situaciją iš kitos pusės galima pastebėti, kad naujausi modeliai taip pat atsisako apvalumų, todėl galima teigti, kad Opel Vectra C išvaizdos amžius nepaveikė blogai.

Trūksta rafinuotumo

Tai nėra premium klasės modelis kaip Audi A6 ar penktos serijos BMW. Opel siūlo pigesnės serijos modelius, todėl ir Vectra nebuvo išimtis. Viduje tikrai netrūksta pigaus plastiko, todėl žvyrkelyje visada kas nors barškės. O dar blogiau yra tai, kad pakaba yra kieta – net ir iš tokio automobilio tikimasi didesnio komforto. Kita vertus, pakabos remontas yra labai paprastas ir pigus!

Elektronika taip pat nėra stiprioji šio modelio vieta, todėl Opel Vectra C savininkams visada rekomenduojama pasirūpinti geru akumuliatoriumi.

Būkite atsargūs rinkdamiesi variklį

Tiek benzininiai, tiek dyzeliniai varikliai turi savotiškų niuansų. Benzininiai varikliai pasižymi alyvos deginimu arba praleidimu ir nėra ekonomiški. Tačiau, apie benzininius variklius daug nesiplėsime, kadangi Lietuvą užkariavo dyzeliniai modeliai. Čia vairuotojai gali rinktis iš kelių modifikacijų: 2.2 L arba 1.9 L. Daugiausiai skelbimuose rasite 2.2 L, 92 kW modelius. Nors patys varikliai tarnauja neblogai, jų kuro sąnaudos viršija 7 l/100 km, o galios labai trūksta – tai ypač jaučiasi lenkimo metu.

1.9 L varikliai nėra patvarūs, kadangi dažnai pasitaiko smagračio, EGR sistemos, turbinos ir kitos problemos, kurių remontas dažnas ir nepigus.

Patraukli kaina

Galų gale, vienas privalumas yra tikrai aiškus – žema kaina. Opel Vectra C kainos prasideda nuo mažiau nei tūkstančio eurų, o pirkėjai gali rinktis iš sedano arba labai praktiško universalo kėbulų.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE