Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga mero kabinete pasveikinti tie, kurie savo darbu kasdien puoselėja lietuvišką žodį, saugo kalbą ir stiprina skaitymo kultūrą Šakių krašte.
Nuoširdūs padėkos žodžiai skirti laikraščio „Draugas“ kolektyvui už prasmingą ir atsakingą darbą, visuomenės informavimą bei ilgametį indėlį į krašto gyvenimą.
Taip pat pasveikinta Savivaldybės kalbos tvarkytoja Rimutė Grušienė, kurios rūpestis taisyklinga ir gyva kalba svarbus kiekvienam iš mūsų ir Savivaldybės viešųjų ryšių specialistė Raimonda Visockytė-Bakanauskė – už atsakingą komunikaciją ir informacijos sklaidą.
Sveikinimai perduoti ir bibliotekai – meras padėkojo bibliotekos direktorei ir visiems bibliotekos darbuotojams už meilę knygai, skaitymo skatinimą, žinių sklaidą ir prasmingą kultūrinę veiklą.
Dėkojama visiems, kurie savo darbu prisideda prie lietuvių kalbos, knygos ir kultūros puoselėjimo. Tegul meilė žodžiui įkvepia ir toliau kurti, juo dalintis ir jį saugoti.

