Savaitgalį Paežerių ežere netilo žvejų klegesys
Praėjusį šeštadienį Vilkaviškio rajono gyventojai ir svečiai rinkosi prie Paežerių ežero, kur vyko jau tradicija tampančios žūklės varžybos. Gausus būrys žvejybos entuziastų varžėsi dėl garbingo apdovanojimo – Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taurės. Renginį, sutraukusį 45 dalyvius, organizavo „Suvalkijos feeder klubas“.
Varžybų metu netrūko sportinio azarto ir geros nuotaikos. Dalyviai demonstravo ne tik puikius žvejybos įgūdžius, bet ir bendruomeniškumą, dalijosi patirtimi ir džiaugėsi puikiai praleistu laiku gamtoje.
Paaiškėjo stipriausi žvejai
Po atkaklios kovos paaiškėjo varžybų nugalėtojai ir prizininkai, kurie buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes. Apdovanojimai įteikti geriausius rezultatus pademonstravusiems žvejams.
Jaunųjų žvejų laimikiai
Vaikų grupėje iki 16 metų prizines vietas iškovojo:
- Jokūbas Povilaitis
- Arnas Šutrikas
- Jokūbas Banys
- Titas Dubickas
Sportininkų grupės lyderiai
Profesionalų grupėje geriausiai pasirodė:
- Povilas Motiejūnas (sugavo 3,577 kg žuvies)
- Nedas Makūnas (sugavo 2,785 kg žuvies)
- Vaidas Ramonas (sugavo 1,389 kg žuvies)
- Marius Plioplys (sugavo 1,372 kg žuvies)
Nugalėtojus vainikavo mero taurės
Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Vilkaviškio rajono savivaldybės mero atminimo taurėmis bei kitais rėmėjų įsteigtais prizais. Organizatoriai dėkoja dalyviams ir visiems susirinkusiems už puikų renginį, bendrystę bei sportinę dvasią, kuri prisidėjo prie sėkmingos žvejybos šventės.

