Pagrindiniai naujosios VšĮ „Marijampolės telekinas“ direktorės tikslai – stipri komanda ir proveržio siekis

Šiandien, rugsėjo 2 dieną, VšĮ „Marijampolės telekinas“ direktorės pareigas pradėjo eiti Kristina Dobrovolskienė. Pasveikinti su pirmąja darbo diena naująją direktorę atvyko Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Linkėdamas gerų idėjų ir ambicingų tikslų Karolis Podolskis pripažino, kad šiuo metu visoms paslaugas teikiančioms įmonėms ir įstaigoms yra pakankamai sudėtingas laikas dėl buvusio karantino režimo, šiuo metu galiojančių apsaugos nuo koronaviruso priemonių ir dėl nežinomybės, kokie suvaržymai galbūt dar laukia. „Labai sunku planuoti įstaigos veiklą, numatyti biudžetą, kai nesame tikri dėl epidemiologinės situacijos ir galimai būsimų veiklos suvaržymų dėl saugumo. Linkiu kuo daugiau naujų idėjų, proveržio veikloje ir gebėjimo suburti stiprią komandą“, –kalbėjo Administracijos direktorius.

Kristina Dobrovolskienė dėkojo už šiltą darbuotojų kolektyvo pasitikimą ir Savivaldybės administracijos direktoriaus motyvuojančius žodžius ir sakė, kad yra numačiusi ne vieną naujovę įstaigos veiklos srityje. Taip pat direktorė planuoja išnaudoti visas įstaigos turimas patalpas, plėsti teikiamų paslaugų spektrą, vienyti komandą ir vesti įstaigą progreso kryptimi.

Primename, kad Kristina Dobrovolskienė konkursą „Marijampolės telekinas“ direktoriaus pareigoms eiti laimėjo liepos 29 dieną. Kristina Dobrovolskienė yra įgijusi teisės magistro laipsnį Vilniaus universitete, yra dirbusi tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje, taip pat turi patirties atliekant viešuosius pirkimus, organizuojant darbą, vadovaujant komandai bei vykdant pardavimus.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE