Papildoma pagalba brandos egzaminams besiruošiantiems abiturientams

Vakar, ketvirtadienį, vyko Marijampolės savivaldybės vadovų, švietimo srities specialistų nuotolinis susitikimas-diskusija su savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigų vadovais. Susitikimo metu buvo diskutuojama dėl Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skiriamo finansavimo mokinių, kurie patiria mokymosi sunkumų konsultacijoms.

Š. m. vasario 3 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė, įvertinusi poreikį, priėmė sprendimą skirti papildomai 650 tūkst. Eur mokymosi sunkumų patiriančių mokinių konsultacijoms prie jau anksčiau Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos šiam tikslui numatytų 698 tūkst. Eur. Tad iš viso suplanuota ir artimiausiu metu savivaldybėms bus paskirstyta 1,3 mln. Eur savivaldybių ir nevalstybinių švietimo įstaigų konsultacijoms mažose mokinių grupėse organizuoti. Marijampolės savivaldybei tenkanti šių lėšų dalis – beveik 27 tūkst. Eur.

Savivaldybės turi nuspręsti kaip skirstys ir naudos šias lėšas. Todėl šiandien sutikimo metu buvo diskutuota apie tai, kaip šias lėšas naudos Marijampolės savivaldybė. Bendrojo ugdymo įstaigų vadovai pasidalino abiturientų ir jų tėvų nuogąstavimais dėl pasiruošimo egzaminų sesijai. Kiekvienas abiturientas patiria nemažą stresą artėjant svarbiems vertinimams, kurie neretai apsprendžia jų tolimesnių studijų pasirinkimą. Todėl yra svarbu užtikrinti, kad abiturientai turėtų galimybę tinkamai ir kokybiškai pasiruošti egzaminams net ir tokiu sunkiu pandeminiu laikotarpiu.

„Labai džiaugiuosi, kad su visais bendrojo ugdymo įstaigų vadovais radome bendrą ir vieningą sutarimą, kad šias lėšas tikslingiausiai yra skirti abiturientams. Ko gero, visi pritars, kad pagalba abiturientams, kurie turės pasiruošti egzaminų sesijai yra be galo svarbi ir būtina. Tikiu, kad Marijampolės savivaldybės taryba patvirtins šį siūlymą“, – priimtą sprendimą komentuoja Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE