Paplūdimio tinklinio pirmenybėse stipriausi – vilkaviškiečiai

Rugpjūčio 8 d. Vilkaviškio miesto pliaže vyko atviros Vilkaviškio rajono savivaldybės paplūdimio tinklinio 2×2 pirmenybės, į kurias susirinko 11 komandų iš Vilkaviškio, Marijampolės, Šakių, Vilniaus ir Kauno savivaldybių.

Varžybos vyko pogrupių sistema. Sužaidus pogrupiuose, toliau vyko atkrintamosios varžybos. Kaitinant 30 laipsnių karščiui, tinklininkai iš viso turėjo sužaisti 33 rungtynes.

Vilkaviškio rajono savivaldybės paplūdimio tinklinio 2x2 pirmenybėsTik pradėjus leistis saulei išaiškėjo stipriausiųjų komandų ketvertas: „Pusbroliai“ ir „A2“ iš Vilkaviškio, „Herkai“ iš Marijampolės ir „Džesika“ iš Kauno.

Pirmajame pusfinalyje „Herkai“ iš Marijampolės 2:0 nugalėjo „Džesiką“ iš Kauno, o antrajame pusfinalyje susitiko dvi vilkaviškiečių komandos. „A2“ komanda, atstovaujama Andriaus Strakalaičio ir Armundo Žemaitaičio, 1:2 turėjo pripažinti „Pusbrolių“ komandos – Žygimanto Vasiliausko ir Audriaus Vasiliausko – pranašumą.

Finale „Pusbroliai“ buvo stipresni ir įtikinamai įveikė „Herkus“ iš Marijampolės, o kovoje dėl trečiosios vietos vilkaviškiečių „A2“ tinklininkai pranoko „Džesika“ iš Kauno.

I vieta – „Pusbroliai“ Vilkaviškis (Žygimantas Vasiliauskas, Audrius Vasiliauskas).

II vieta – „Herkai“ Marijampolė (Tomas Mulerenko, Tadas Mameniškis).

III vieta – „A2” Vilkaviškis (Andrius Strakalaitis, Armundas Žemaitaitis).

IV vieta – „Džesika” Kaunas (Vainius Stukas, Andrius Guobys)

Vilkaviškio rajono savivaldybės paplūdimio tinklinio 2x2 pirmenybėsVilkaviškio savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE