Parodoje “Studijos 2019” kviečiame rinktis pasieniečio profesiją

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasidėjusioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje “Studijos 2019” pristatoma ir pasieniečio profesija.

Pasieniečių mokyklos stendas ir ekspozicija nuo ketvirtadienio iki šeštadienio veikia “Litexpo” 5-oje salėje, šalia kitų vidaus reikalų sistemos mokymo įstaigų. Lankytojams demonstruojama VSAT pareigūnų ekipuotė, tarnyboje naudojama technika, teikiama daug naudingos informacijos besidomintiesiems šia profesija.

Mokyklos mokytojai ir kursantai parodos dalyvius supažindina su naujausiais atrankos reikalavimais, galimybėmis tapti profesionaliu VSAT pareigūnu, pasakoja apie kursantų gyvenimą ir mokymąsi Pasieniečių mokykloje. Parodos „Studijos 2019“ dalyviai gali apžiūrėti pasieniečių naudojamą techniką ir susipažinti su kinologais bei jų keturkojų darbu.

Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos“ kasmet keičia stilių, tampa vis žaismingesnė, inovatyvesnė, lankytojams pasiūlo vis įvairesnių naujienų. Pagrindinis jos tikslas – suteikti kuo naudingesnių ir tikslesnių žinių apie mokymąsi, studijas ir karjerą.

Tūkstančiai mokinių, abiturientų kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo, kur mokytis, kokį kelią toliau rinktis. Paroda „Studijos“ padeda jaunimui nuspęsti, kokios profesijos ir specialybės šiuo metu paklausiausios.

 

 

Valstybės sienos apsaugos tarnybos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE