Pasaulinę Žemės dieną dovana – filmo peržiūra

Gamtoje jau vyksta pirmieji pokyčiai – taip pavasaris, vis labiau įsibėgėdamas, kviečia sugrįžti paukščius po žiemos šalčių, iš vieno kito debesėlio palaistydamas žemę, pamažu budina augalus ir tuos, kas buvo užsnūdę. O mes džiaugiamės jau ilgėjančia diena ir šiltesniu saulės spinduliu.

Kasmet kovo 20-ąją švenčiame Žemės gimtadienį – Pasaulinę Žemės dieną, kurios tikslas – atskleisti gamtos svarbą ir reikšmę žmonių gyvenimui, siekti jos visapusiško išsaugojimo.

Tik kartu formuojant atsakingą jaunimo požiūrį į mus supančią aplinką galime užauginti atsakingus piliečius, siekiančius išsaugoti tyrą vandenį, gaivų orą, natūralią ir švarią aplinką.

Kovo 20 d. 10 val. kviečiame Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų mokinius ir mokytojus apsilankyti Marijampolės „Spindulio“ kino teatre kartu paminėti Pasaulinę Žemės dieną. Kaip jau tapo įprasta, ir šiemet už dalyvavimą aplinkosauginiuose renginiuose ir akcijose gamtos mylėtojams dovanojame nuotaikingo animacinio filmo „Bitė Maja: medaus žaidynės“ peržiūrą. Tai įtraukianti, nuotaikinga ir medumi kvepianti pasaka apie nepaprastus mielos smalsios bitutės Majos nuotykius.

Į renginį kviečiame registruotis internete adresu: www.darommarijampole.lt

Marijampolės kultūros centro informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.