Pasiteisinimai pareigūnams: „tik“ butelis raudono vyno ir lenkiškas alus

Šįryt Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus kelių patruliai vykdė policinę priemonę neblaiviems vairuotojams išaiškinti.

Kelyje Kaunas – Marijampolė – Suvalkai patikrinimui buvo sustabdytas krovininis automobilis, kurį vairavo lietuvis ir jam alkoholio matuoklio pagalba buvo nustatytas 0,25 prom. neblaivumas. Iš vakaro lietuvaitis išgėrė nei daug nei mažai – „tik“ butelį raudono vyno. Tame pačiame kelyje patikrinimui buvo sustabdytas ir Rumunijos pilietis, kuriam alkotesteris parodė 0,30 prom. girtumą. Rumunas pareigūnams prisipažino, kad iš vakaro Lenkijoje gėrė alaus ir buvo įsitikinęs, kad nuo alaus tiek neįpūs. Dar vienas neblaivus vairuotojas buvo sustabdytas bevažiuojantis su krovininiu automobiliu iš Lenkijos į Estiją. Estas pareigūnams papasakojo, kad iš vakaro gėrė lenkiško alaus ir 200 gramų degtinės. Alkotesteriu jam nustatytas 0,70 prom. girtumas. Krovininio automobilio vairuotojas taip pat labai nustebo pamatęs skaičius alkotesterio ekranėlyje ir dėl šios nesėkmingos kelionės pabaigos kaltino tik lenkišką alų – ne suvartoto alkoholio kiekį, o patį alų!

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai atkreipia visų vairuotojų dėmesį, kad pavartojus net nedidelį kiekį alkoholio sulėtėja vairuotojo reakcija, slopinami pojūčiai ir dėmesys į kelią, vairuotoją gali migdyti, dėl šių priežasčių pavartojęs alkoholio vairuotojas kelyje tampa potencialia grėsme visuomenei. Pareigūnai primygtinai rekomenduoja pavartojus alkoholio už automobilio vairo nesėsti iki kol visiškai išblaivėsite arba prašyti blaivių asmenų, kad pavėžėtų.

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo, kad asmenys pastebėję apgirtusį vairuotoją, nedelsdami apie tai praneštų skubios pagalbos numeriu 112.

Saugokime vieni kitus kelyje.

 

Marijampolės apskrities VPK informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE