Pasitraukė iš pareigų, kad sugrįžtų į Lietuvą

Šį mėnesį Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas dr. Žygimantą Pavilionį paskyrė naujuoju partijos tarptautiniu sekretoriumi. Ž. Pavilionis pakeitė Gintarę Narkevičiūtę, kuri šiose pareigose dirbo pastaruosius penkerius metus.

Pasak G. Narkevičiūtės,  nuo šiol ji aktyviai darbuosis Lietuvoje. „Savo partijai ir valstybei esu reikalinga namuose“, – teigė politikė.

„Atvirai kalbant, tai žingsnis, kuriam rengiausi jau kurį laiką, tačiau turėjome sulaukti kol atsiras tinkamas kandidatas, galintis perimti mano pareigas. Gabrielių Landsbergį perrinkus TS-LKD pirmininku, gautas itin stiprus pasitikėjimo mandatas tęsti permainų ir atsinaujinimo politiką. Tikiuosi savo patirtimi prisidėti prie pokyčių TS-LKD ir mūsų šalyje, taip pat ketinu aktyviau įsijungti į TS-LKD Kazlų Rūdos skyriaus, kuriam priklausau, veiklą“, – „Kazlų Rūdos laikraščiui“ pasakojo G. Narkevičiūtė.

Pasak politikės, tam, kad TS-LKD galėtų lyderiauti politikoje ir įgyvendinti savo planą Lietuvai, jau dabar reikalinga tvirta, energinga ir profesionali lyderių komanda ateičiai: „Manau, jog pasitaikė tinkamiausias metas man sugrįžti namo ir savo patirtimi padėti mūsų pačių piliečiams. Mano didžiausias noras yra iš naujo atrasti ryšį su Lietuvos visuomene ir dar giliau pažvelgti į kasdienes problemas, su kuriomis mūsų žmonėms tenka susidurti, ypač regionuose“.

„Džiugu, kad mano darbai su užsienio partneriais bus tęsiami ir mes toliau sėkmingai išnaudosime potencialą, kuris buvo sukurtas per pastaruosius metus. Visgi, dabar mane šaukia Tėvynė ir aš nekantrauju pradėti šį naują etapą. Esu dėkinga Žygimantui Pavilioniui, kuris sutiko perimti tarptautinio sekretoriaus pareigas”, – pasikeitimus pakomentavo G. Narkevičiūtė.

 

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Romutė sako

    Daugiau reikia tokių žmonių, kad sugrįžtų į Lietuvą ir dirbtų čia, tai gal ir pasikeis kas nors į gerą

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X