Patašinė pasipuošė šventiniais akcentais

Patašinės kaimo bendruomenė, artėjant Velykoms, savo gyvenvietės prieigas ir centrą papuošė dailiais, nuotaikingais akcentais. Kiekvienas važiuojantis Marijampolės – Prienų keliu atkreipia dėmesį į kelio ženklą prie posūkio į Patašinę, mat čia vietos gyventojai padirbdino milžinišką margutį, linksmai jį išdabino, kuris ne tik primena apie artėjančias šventes, bet ir tarsi kviečia užsukti.

Kiekvienų švenčių proga Patašinės kaimo gyventojai išskirtinai pasipuošia šią pakelės vietą. Važiuojantieji pro šalį jau įprato ir laukia, kuo gi vėl bus nustebinti. Pasak Patašinės kaimo bendruomenės pirmininkės Rasos Alaburdienės, ši iniciatyva gimė prieš keletą metų ir tapo tradicija.

„Smagu, kad atsiranda iniciatyvių žmonių, kurie ne tik pritaria idėjoms, bet padeda jas ir įgyvendinti. Keletas bendruomenės moterų ir vyrų pasistengia, kad visiems būtų gražu. Viską darome savo jėgomis ir lėšomis. Kaip išskirtinai, linksmai, gražiai švenčių proga papuošti gyvenvietę, jos prieigas ir gatveles, kaskart tarpusavyje bendruomeniečiai pasitariame, pafantazuojame, kartais internetą pagalbon pasitelkiame. O paskui kimbame į darbus. Štai ir dabar prieš Velykas sukūrėme porą šventinių akcentų, kurie maloniai pradžiugina ir pravažiuojančius, ir čia gyvenančius. Mūsų margutis prie Prienų kelio visus sveikins lig pat Atvelykio“, – džiaugėsi gražia, neseniai užgimusia, bendruomenės tradicija jos vadovė.

Pasiteiravus, ar dėl tokių šventinių akcentų jiems nepriekaištauja kelių policija, R. Alaburdienė patikino, kad jokių pažeidimų jie nedaro – kelio ženklas puikiai matomas ir net labiau atkreipia vairuotojų dėmesį.

Gera idėja dažnai pasiskolinama, tačiau Patašinės gyventojai nors ir suvalkiečiai, bet negaili, kad ja ir kiti pasinaudos.

Milda Kudirkaitė

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas