Patašinės bibliotekoje – spalvų istorijos

Paroda Patašinėje

Patašinės bibliotekoje nuo sausio 7 dienos  veikia Saliomijos Sabaliauskienės rankdarbių paroda ,,Spalvotos istorijos”.

Šalia Patašinės, mažame Kuktų kaimelyje, gyvenančios moters darbai jau pirmąją parodos dieną nepaliko abejingų. Neįtikėtinas kruopštumas! Pavydėtina talentų puokštė! Stipri motyvacija ieškantiems savo kūrybinių galių!

Saliomija tokių gebėjimų savyje atrado ir sėkmingai išbandė tikrai nemažai: siuvinėjimas, siuvimas, tapyba, karpinių menas, papuošalų bei ,,styginių” paveikslų kūrimas.

Ilgai kūrusi tik sau ir savo artimiesiems, viešumo vengusi moteris dar 2021-ųjų birželį mažuosius Patašinės bibliotekos lankytojus ryžosi pradžiuginti lėlėms modeliuotų rūbų  paroda. Tai buvo nors ir labai nedrąsus, bet pavykęs debiutinis žingsnis  link  bendruomenės supažindinimo su visu kūrybiniu potencialu.

Džiugu, kad savo kūrybinius sugebėjimus Saliomija pirmiausiai atskleidė Patašinės bibliotekos lankytojams. Labai vertiname draugystę su  šia kuklia, dosnia ir talentinga moterimi.

Saliomijos Sabaliauskienės darbų paroda Patašinės bibliotekoje veiks iki vasario 3 dienos. Kviečiame užsukti, maloniai nustebti bei pajusti kiekvienam lankytojui skirtą gerą emociją!

Galerijoje – Rimos Spūdienės nuotraukos

Patašinės bibliotekos inf.

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE