Pergalingas „Tauro“ triumfas – iškovota Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurė

Savaitgalį, lapkričio 16-ąją, vykusiose kultūrizmo ir fitneso IFBB „Arimex Lietuvos taurės“ varžybose Marijampolės klubas „Tauras“, aplenkęs visus varžovus, užėmė 1-ąją vietą. „Tauras“ įvaikė antrąją ir trečiąją vietas užėmusias  Vilniaus komandą „Fitness LT“ ir Jurbarko „Progresas“. Varžybose 26-iose kategorijose iš viso rungėsi  daugiau nei 110 sportininkų iš visos šalies.

Marijampoliečiai sublizgėjo ne tik, kaip komanda, bet ir individualiose rungtyse – „Tauro“ nariai iš viso iš Šiaulių grįžo su  19 apdovanojimų. Kūno fitneso kategorijoje pirmąją vietą užėmė Laima Pletinskaja, merginų iki 16 metų kūno fitneso pirmosios vietos prizininke tapo Rugilė Talačkaitė. Taip pat pirmąją vietą vaikinų iki 23 metų figūros kategorijoje iškovojo Deividas Jonikaitis, o vyrų veteranų auksą išplėšė Mindaugas Giedris. Naujokių kūno fitneso ir naujokių bikini kategorijose laimėjo marijampolietės Julija Ciūnytė ir Augustė Andrijauskaitė. Lygių nebuvo ir Mildai Brūverei, kuri Wellness kategorijoje laimėjo pirmą vietą. Tuo tarpu klasikinio kultūrizmo čempionu tapo Marius Šileika. Vytas Jusas pirmąją vietą užėmė vyrų figūros iki 179cm kategorijoje.

Nenuostabu, kad geriausią komandą treniruoja geriausias treneris! Todėl ir 29-ąją Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurę iškovojusius Marijampolės komandos „Tauras“ sportininkus treniruoja geriausiu pripažintas treneris. Rinaldas Česnaitis antroje vietoje paliko Jurbarko „Progresas“ treniruojantį Arvydą Mickų.

 

Portalo „Sūduvos gidas“ informacija, Marijampolės savivaldybės nuotrauka

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE