Ketvirtadienį, pasitelkus droną, buvo apžiūrėta Šešupės upės vaga Pilviškių miestelio prieigose. Pastebėta, kad dalis vagos padengta šlapiu ledu.
Šiuo metu situacija stebima nuolat – sekamas vandens lygis, palaikomas ryšys su atsakingomis tarnybomis.
Vandens lygis kol kas išlieka stabilus, tačiau būtina išlikti budriems.
Dar kartą primename rekomendacijas, kaip pasiruošti galimam potvyniui ir kaip elgtis jam kilus.
Rekomendacijas rasite čia.
Šaltinis:
Vilkaviškio rajono savivaldybė

